מאמרים אחרונים:

מיקרוטופינג – מושלם לשלל שימושים אדריכליים

מיקרוטופינג - מושלם לשלל שימושים אדריכליים

מיקרוטופינג זהו סוג של בטון פולימרי אשר מגיע בצורה של אבקה והוא יוכל להתאים הן לשימושים באזורים פנימיים והן חיצוניים. מערבבים את האבקה עם מים ולאחר מכן ניתן להטמיע אותה במספר רב של סוגי משטחים ללא שום בעיה. הציפוי הפולימרי הזה נחשב דק יחסית והעובי שלו הוא עד 20 ס״מ.

האם מיקרוטופינג מתאים לכל מקום?

מיקרוטופינג יהיה אידאלי עבור אזורים בפנים וחוץ הבית אשר דורשים ציפוי דק של עד 20 ס״מ. במידה ואתם מעוניינים במשטחים עבים יותר, יתכן ותרצו לבחור באופציה אחרת, כמו אבן טבעית. בכל אופן, האפקט העיצובי של הבטון הפולימרי מרשים במיוחד והוא יוכל להפוך את הבית שלכם להרבה יותר מעניין ומודרני ובאופן מידי, כך שללא ספק מדובר באפשרות מצוינת שתרצו לקחת בחשבון.

האם החומר עמיד למזג האוויר?

מיקרוטופינג נחשב לחומר בעל רמת עמידות מאוד גבוהה למזג האוויר וזה מה שהופך אותו לכזה שניתן להתקין בחצר ללא שום חשש ותוך ידיעה כי הוא יוכל להתאים לסביבה בה הוא מותקן ובצורה מושלמת. רק צריך לוודא כי פונים אל בעל מקצוע עם ניסיון עשיר אשר יהיה מסוגל לבצע את ההתקנה בצורה מאוד מקצועית ותוך כדי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בדרך.

זו תהיה הבחירה החכמה ביותר שתוכלו להעלות בדעתכם וזאת אם תרצו להיות בטוחים כי אתם פועלים בצורה אחראית וזאת כאשר חושבים על העניין הזה וכל ההיבטים השונים שיהיו קשורים אליו. אז שימו לב כי אתם מביאים זאת בחשבון.

האם ניתן לצבוע מיקרוטופינג?

אנו בחברת אומנות ובטון, יודעים שאכן כן, ניתן לצבוע את שכבת הציפוי הזו במבחר גדול של צבעים כך שלא תהיה לכם בעיה להתאים את הבטון הזה לביתכם ולהפוך אותו לחלק מרשים בעיצוב הכולל שלו. רק תצטרכו להתייעץ עם בעל המקצוע אליו אתם פונים בכל הנוגע לאפשרויות השונות שתהיינה זמינות וזאת כדי שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים באופציה המתאימה ביותר בסופו של דבר ולהבטיח את שביעות רצונכם ובמאת האחוזים. זו תהיה דרך ההתנהלות החכמה ביותר שתוכלו להעלות בדעתכם בעצם.

אז נסו לפעול בהקדם האפשרי ולשים לב כי אתם לא מתפשרים על הנושא הזה ואף לא במעט. רק כך תהיו במצב הרצוי בכל הנוגע לאפשרות שלכם להשלים את הבית מבחינה עיצובית ולהפוך אותו להרבה יותר מיוחד בעצם. אז למה אתם מחכים עם העניין הזה בעצם? התחילו לבחון את האפשרויות השונות בהקדם האפשרי כדי להשיג בדיוק את המענה הרצוי עבורכם.