צרו איתנו קשר

התקשרו: 050-6521263
או רשמו פרטיכם ונחזור אליכם:

אודותינו

עבודות בטון צריכות להתבצע על הצד הטוב ביותר על מנת לשרת את צרכי הלקוחות – אנו בחברת אומנות ובטון מתמחים בעבודות מן הסוג הזה ומזמינים אתכם להצטרף להצלחה!

אודות חברת אומנות ובטון 
חברתנו הוקמה במטרה לשדרג את השימושים הרגילים בחומרי גלם המבוססים על בטון. למרות שמדובר על אחד החומרים המוכרים והפופולאריים ביותר בתחום הבנייה, לנו יש את היכולת והידע הדרושים כדי להציע שורה ארוכה של שימושים חדשים. חברת אומנות ובטוןמציעה את שירותיה ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

אנו עוסקים כבר שנים רבות בעבודות אמנותיות ברמה הגבוהה ביותר בישראל. הערכים המובילים אותנו הם אמינות, שירות הוגן ובעיקר מקצועיות. נציגינו שמחים לעמוד לרשות הלקוחות בכל שאלה, מלווים את הפרויקטים מהצעד הראשון ומעניקים עצות מעשיות לחיסכון בהוצאות ומשאבים.

חברת אומנות ובטון מתמחה בפתרונות חכמים ודקורטיביים ובדגש על עבודות בבטון מוחלק, עיצוב בבטון מוטבע (בומנייט) ועוד. אנו מאמינים בסטנדרטים גבוהים ומעודדים לקוחות לגלות יצירתיות. בין היתר ניתן להתייעץ איתנו לגבי עבודות מיוחדות של בטון מוטבע, מוחלק וכמובן ריצוף או דקורציה. אנו מציעים שילוב יוצא דופן בין עמידות לבין אסתטיקה ופונקציונאליות. החברה משתמשת בחומרי הגלם הטובים ביותר שניתן למצוא על מנת לחפות משטחי רצפה, קירות ותבניות.

אנו מעניקים לכל חלל מראה ייחודי ויש לנו ערך מוסף הבא לידי ביטוי בדמות יכולות עיצוב אמנותיות וכמעט בלתי מוגבלות. תוכלו להציב בפנינו רשימת צרכים ומטרות, לקבל הכוונה ולשלב בין אבנים, צבעים, גדלים ומרקמים שונים. איתנו אין צורך להתפשר על איכות לטובת מחירים משתלמים. אנו עושים הכל על מנת לספק ללקוח את הצעת המחיר המתאימה ביותר לצרכיו.

מה היתרון של העבודות והמוצרים שלנו?
בעלי בתים ודירות פרטיות משתמשים בשירותים שלנו לצורך עבודות פנים וחוץ. בנוסף, במגזר העסקי אנו נוהגים לעבוד בעיקר מול חברות, קבלנים, ארגונים, משרדים, בתי מלון ועוד. במגזר הציבורי יש לנו את היכולת לנהל פרויקטים בכל סדר גודל ובכל מקום בארץ. החברה שלנו מציעה עבודות בעמידות אופטימאלית. המוצרים שלנו אינם מושפעים משינויים במזג האוויר או משימוש דינאמי ושוחק לאורך זמן. אנו מאמינים כי שימוש בחומרי גלם איכותיים יכול להוזיל משמעותית את עלויות החיפוי, ומגלגלים את היתרונות לפתחו של הלקוח.

כל אחד מאנשי הצוות של החברה יודע כיצד ליישם את הבטון המוטבע ולייבש אותו בחומר אוטם. בצורה כזו אנו מאפשרים שליטה על הברק ומקנים יכולת עמידות גבוהה לאורך זמן. כל העבודות שלנו מתבצעות בכפוף לחוקי הבנייה בישראל ותחת פיקוח של מהנדסים ואדריכלים. רכזו את העבודות שלכם תחת קורת גג אחת ותיהנו מתוצאות מרהיבות לאורך שנים!

צרו קשר עם אחד מנציגינו ותוכלו לשמוע פרטים נוספים על שיטות העבודה החדשות של החברה.

נשמח לעזור בכל שאלה – התקשרו אלינו: 050-6521263 או צרו קשר בעזרת הטופס באתר.