מאמרים אחרונים:

מיקרוצמנט – עמידות יוצאת מגדר הרגיל

מיקרוצמנט - עמידות יוצאת מגדר הרגיל

אחד המאפיינים העיקריים של מיקרוצמנט זה עצם כך שמדובר בבטון פולימרי אשר רמת העמידות שלו למזג האוויר ובמגע עם כל סוגי החומרים נחשבת מאוד גבוהה. לאור זאת שילוב של בטון כזה בביתכם יכולה להיות החלטה מצוינת וזאת אם תרצו להוסיף לו נופך עיצובי מיוחד ולגרום לבית כולו להיות מעניין ומיוחד יותר.

האם מיקרוצמנט מתאים לבתים מודרניים?

אנו בחברת אומנות ובטון בע"מ, יודעים שמיקרוצמנט נחשבים אידאלי עבור בתים עם סגנון עיצובי מודרני וזאת מכיוון שהוא מבוסס על צבע אפור אם לא צובעים אותו וזאת כאשר כך הוא יוכל להשתלב היטב עם אלמנטים בחלל שיהיו בצבא אפור, שחור ולבן, אשר מאפיינים עיצובים מודרניים.

כמו כן, החלקה של הבטון תוכל להפוך אותו להרבה יותר אלגנטי ומרשים וכזה שיוכל להשתלב בביתכם בצורה יוצאת מגדר הרגיל וללא שום בעיה. אז שימו לב כי אתם מבינים זאת היטב ויודעים לפעול בהתאם.

האם אפשר לצבוע את הריצוף עשוי הבטון?

כמו בבטון מוטבע – בומנייט, ניתן לבצע צביעה של מיקרוצמנט עם מספר צבעים, כך שתוכלו להיות רגועים בעניין הזה ולראות כי הבטון יוכל להיות מותאם בצורה מושלמת לבית שלכם מבחינת הצבעים והסגנון הכללי שאתם אוהבים.

כמו כן, אפשר ליצור מיקרוצמנט בצורה של מחולקים וזאת כאשר כך יהיה מספר סגנונות עיצוביים של בטון והתוצאה הסופית תהיה הרבה יותר מיוחדת ומרשימה מבחינה ויזואלית, כך שהאפשרויות רבות למדי ורק תצטרכו לשים לב כי אתם בוחרים באלה שבאמת יוכלו להיות לשביעות רצונכם יותר מכל האחרות. אז אל תוותרו על ההזדמנות הזו ונסו לבחור במענה הטוב ביותר.

האם אפשר להשתמש בריצוף הזה בחצר?

מיקרוצמנט יוכל להתאים הן לפנים הבית והן לחצר וזאת מכיוון שהחומר נחשב לעמיד למזג האוויר והוא מסוגל להתמודד במגע עם שלל חומרים שונים וללא שום נזק. לפיכך תוכלו להיות בטוחים כי התקנה של מיקרוצמנט תוכל להיות בחירה מצוינת שתהפוך את הבית שלכם למרשים ומעניין יותר מבחינה עיצובית ורק תצטרכו לוודא כי אתם מקבלים החלטה חכמה בעניין הזה ובוחרים בבטון שיוכל להתאים ובצורה המלאה ביותר שישנה.

רק כך תוכלו להיות הרצוי ולהראות כי אתם מגיעים לשביעות רצון מלאה בכל הנוגע לשינוי העיצובי הגדול של ביתכם. אז אל תוותרו על האפשרות הזו ושימו לב כי אתם פועלים בכל הנוגע לכך בהקדם האפשרי. הרי בוודאי תרצו לראות כיצד הבית שלכם הופך למעניין ומיוחד יותר מבחינה עיצובית וכבר בפרק הזמן הקרוב. זו ההזדמנות הגדולה שלכם בכל הנוגע לעניין הזה.