מאמרים אחרונים:

בטון מוחלק למסעדות

rest-concrete2

בטון מוחלק למסעדות הוא פתרון נפלא לבעלי מסעדות שמעוניינים ברצפה נעימה ואסתטית, חזקה ועמידה לאורך שנים .

אטרקטיבית וידידותית לכל כיס וכן קלה לניקוי ותיחזוק.

הבטון המוחלק מגיע במגוון אפשרויות עיצוב וסגנונות ומאפשר לכל מסעדה למצוא את הריצוף המיוחד שמתאים לה ולקו העיצובי שלה. מדובר בבחירה האידיאלית עבור ריצוף מסעדות.

הריצוף המושלם למסעדות

בטון מוחלק למסעדות הוא למעשה בטון רגיל שעובר תהליך התאמה לריצוף פנים עדין ואסתטי. הוא שומר על יתרונותיו של הבטון ובכך אידיאלי לשימוש תעשייתי, אך במקביל מאפשר גמישות רבה בעיצוב ובהתאמה לכל מטרה.

הוא נהנה מיחסי ציבור מצויינים כחומר גלם תעשייתי בזכות עמידות ואמינות גבוהה, בידוד איכותי ועמידות בתנאי אקלים משתנים, חוזק רב, אינו נשבר ומחזיק מעמד שנים רבות.

היום, קיימת האפשרות להשתמש בבטון מוחלק גם בחללים פרטיים וציבוריים שאינם תעשייתיים, כגון מסעדות.

שיטות הריצוף החדשות בבטון מאפשרות הנחה עדינה ואסתטית, וכן מגוון עיצובים שונים שהופכות את הריצוף לאפקטיבי, נוח ואסתטי במיוחד.

האמינות הגבוהה שלו ואורך החיים הארוך הופכות אותו להשקעה משתלמת במיוחד עבור בתי עסק רבים, ואידיאלי במיוחד עבור מסעדות בזכות יתרונותיו הרבים.

מגוון רחב במיוחד של עיצובים ואפשרויות
הבטון המוחלק כמו בומנייט (בטון מוטבע) מגיע במגוון צבעים, גימורים וסגנונות, ומאפשר לכל אחד לבחור את הסגנון הרצוי על פי טעמו האישי.

אפשרויות העיצוב שמציע בטון מוחלק למסעדות רחבות במיוחד ויסייעו לכם לשדרג את המסעדה שלכם ואת העיצוב שלה פלאים. ניתן להשתמש בבטון מוחלק לריצוף פנים דמוי שיש, קרמיקה או עץ, וכן לנצל את יתרונות הבטון והנגיעה המודרנית שלו ולהשתמש בבטון צבעוני כדי להשיג אווירה מיוחדת, אופנתית ועדכנית. ניתן לבחור בטכניקות של הטבעה או עיטור ובכך להעניק לרצפה מראה ייחודי, יוקרתי ומעוצב, שיתרום למראה המסעדה ולאווירה שבה. אפשר לחקות רצפת שיש, גרניט או אבן, ואף רצפות עץ, וכן לשלב מגוון רחב של עיטורים כאוות נפשכם שישלימו את העיצוב של המסעדה.

כל היתרונות בבטון מוחלק למסעדות
בעת הנחת בטון מוחלק למסעדות, מודדים את פני השטח, מיישרים אותו ומתקנים בעיות ניקוז ונזילה. בכך נמנעים מבעיות ניקוז ורטיבות והופכים את תיחזוק המסעדה לקל ופשוט בהרבה. המשטח האחיד והחלק מאפשר לנקות את רצפת המסעדה בקלות רבה ולחסוך זמן רב בכל יום בעזרת שטיפה פשוטה, ועמידותו הרבה מבטיחה שגם חומרי הניקוי האכזריים ביותר לא יהרסו את צבעו ומרקמו של משטח הבטון המוחלק. כמו כן, שימוש ברצפת בטון מוחלק איכותית תמנע בעיות רבות של מזיקים ונמלים בעתיד ותאפשר לכם לנהל את העסק שלכם בשלווה, בידיעה שרצפת הבטון מגנה על חלקה התחתון ביעילות מרובה. רמת הבטיחות הגבוהה שמעניקה רצפת בטון מוחלק למסעדה שימושית במיוחד למניעת שריפות והחלקות ובכך תורמת לתחושה נעימה עבור הלקוחות בבית העסק.

תדמית שיקית, מקצועית ומקורית 
הדבר האחרון שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הנחת בטון מוחלק למסעדות, הוא הגימור. חשוב להקפיד על הגימור הנכון והמתאים מבחינה אסתטית, וכן לוודא שחומרי הגימור יעניקו למשטח הבטון את האטימות וההגנה הנדרשת במסעדה שלכם. מומלץ להתייעץ עם מומחה בעת הבחירה, וכן להתייעץ לגבי סיוע בבחירת רצפת בטון מוחלק למסעדה שלכם שתשתלב עם העיצוב הכללי של המסעדה.

זקוקים לייעוץ? התקשרו אלינו ונשמח לעזור: 050-6521263 

ההחלטות העיצוביות הנכונות, יחד עם היתרונות הרבים שמעניקה רצפת בטון מוחלק למסעדות, הופכים אותה לבחירה המושלמת עבור כל על עסק שמעוניין בהשקעה משתלמת לאורך טווח. מגוון אפשרויות הגימור מאפשרות לכל בעל מסעדה להשלים את החזון שלו ולבנות קו עיצובי אחיד במסעדה, שיעניק לה תדמית שיקית, מקצועית ומקורית במיוחד.