מאמרים אחרונים:

בדק בית לדירה חדשה: 100% מקצועיות עם מהנדס בניין

בדק בית לדירה חדשה

אתם עומדים לרכוש דירה חדשה וההתרגשות בשיאה? אין ספק שזהו רגע מכריע חשוב ומשמעותי בחיים שלכם. בעת קניית נכס חדש מקבלן, אחד הדברים החשובים ביותר לבדוק הוא תקינות הדירה.

הבדיקה כמובן, לא יכולה לעשות על ידינו כיוון שזו לא המומחיות שלנו, אלא אנו ניתן לאיש מקצוע מוסמך לבצע אותה.

בדק בית לדירה חדשה שנבנתה עם סוגי בטון שונים, כמו בטון מוחלק או בטון מוטבע וכדומה, מתבצע ע"י מהנדס מומחה בתחום הנדסת הבניין, אשר עבר הכשרות מתאימות כדי לאתר תקלות שונות בדירה שלנו, רגע לפני קבלת המפתח מהקבלן אלינו.

בדיקת בדק הבית הפכה הכרחית עבור רוכשים פוטנציאליים אשר רוצים לדעת כי הם מקבלים את הדירה כשכל מערכות החשמל והאינסטלציה תקינות וכמו כן אף הריצוף ואיטום הקירות התבצעו בצורה מקצועית ע"י הקבלן ועובדיו.

במידה ולא תבצעו בדק בית לדירה שלכם, תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבמידה ויימצאו ליקויים בשלב מאוחר יותרף אתם עלולים לשלם כסף רב ומעבר לכך, לשלם זמן טיפול יקר עד תיקון התקלה, שזו יכולה להימנע בעזרת בדק הבית.

מהו בדק בית חדירה חדשה וכיצד הוא מתבצע?

בדק בית היא בדיקה אשר מתבצעת ע"י מהנדס מומחה אשר תפקידו לאתר תקלות וליקויים בדירה שלנו רגע לפני שאנו נכנסים אליה.

הבדיקה מתבצעת ע"י מהנדס מומחה באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים.

בסוף הבדיקה, המהנדס ייתן לנו דו"ח הנדסי מפורט ובו יכללו כל הליקויים שיימצאו, במידה ויהיו כאלה. הדו"ח קביל בבית המשפט, ואם נצטרך לעשות בו שימוש, אנו נוכל להיעזר בו כראייה לתביעה נזיקית אותה נגיש כלפי הקבלן / המבצע.

מי יבצע עבורנו את בדק הבית בדירה החדשה שלנו?

כשאנו רוצים להזמין בדיקת בית בדק כדי לבדוק שהכל כשורה בדירה, אנו צריכים לבדוק כי אותה חברה שאנו מעוניינים לשכור את שירותיה, נחשבת כמקצועית, אמינה וותיקה בתחום הנדסת בניין עם צוות מהנדסים מיומן ומקצועי שיכול לבצע את עבודתו ברמה הגבוהה ביותר ולחסוך לנו את כאב הראש העתידי שלנו, כמו בדיקה של הבטון המוחלק בדירה שלכם, החלקות הבטון וכו'.

חברות בדק הבית עולות משנה לשנה ולכן רגע לפני שאנו מזמינים את הבדיקה, מומלץ מאוד לעשות חקר שוק של אותן חברות אשר מתחרות על תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי ולכן שווה לברר איזו חברה היא המתאימה ביותר עבורנו.

כמה עולה בדק הבית לדירה חדשה?

עלות בדיקת בדק בית עשויה להשתנות ותלויה בחברה שאתם מעוניינים לשכור לדירה שלכם. בנוסף לכך, המחיר תלוי בסוג הנכס שלכם, היקף הבדיקה, אורך הבדיקה ושלל פרמטרים שונים. לכן, ההמלצה גם כאן, היא לקבל הצעת מחיר מאותו מהנדס מומחה שאתם מעוניינים שיבצע את הבדיקה.