בטון מוטבע: הטבעת בטון בומנייט לרצפה, בטון מוטבע ללא אבקות

בטון מוטבע בומנייטבומנייט – טכנולוגיה חדישה הפכה את הבטון לחומר גלם עיקרי לריצוף של בתים, דירות, בתי עסק, מתחמי נופש, מרכזי תעשייה ועוד. כאשר מחפשים פתרון ריצוף עמיד, חזק, בטיחותי, נוח ובו זמנית גם מעוצב ויוקרתי – בוחרים ברצפת בטון עם דגש על בטון מוטבע. כאשר משתמשים בקדמת הטכנולוגיה ניתן להטביע על בטון כל דבר. תבניות הטבעה מעניקות לרצפת הבטון מראה ייחודי ומעוצב. אפשר כמובן לשלב גם צבעים ומראה חלק, מטב או מחוספס.

מתי כדאי להשתמש בבטון מוטבע?

רצפת בטון מתאימה לשימוש פנימי או חיצוני כך שניתן להתקין אותה בכל חדר בבית וגם בחצר. לרוב, נהוג להתקין רצפת בטון מוטבע בחללים גדולים. שימוש בבטון מוטבע הופך את רצפת הבטון הדקורטיבית למעוצבת ומרשימה עוד יותר. חשוב להדגיש שההטבעה אינה גורעת מהעמידות של הריצוף.

מדוע בטון מוטבע ללא אבקות עדיף?

קיימות היום טכניקות עבודה חדשות שאינן דורשות פיזור אבקה ליצירת מראה מיוחד. הטכנולוגיה החדשה מבטיחה עבודה בטיחותית ואיכותית יותר ללא פגיעה בבריאות של הקבלן ושמירה על סביבת עבודה נקייה. שיטות העבודה החדישות מונעות זיהום סביבתי מיותר ובזבוז של מים. הבסיס למראה המיוחד הוא תבניות הטבעה איכותיות. התבניות מבטיחות מראה אחיד במשטח כולו.

מהי טכניקת בומנייט?

חברת בומנייט האמריקאית הייתה הראשונה שהחלה להציע ללקוחות שלה אופציה של בטון מוטבע. החברה ידועה גם היום כמותג איכותי ומוביל בתחום הבטון הדקורטיבי. מזה עשרות שנים, טכניקת הבטון המוטבע נקראת גם טכניקת בומנייט. מערכות ההטבעה של בומנייט זמינות כיום גם בישראל כך שגם אתם יכולים ליהנות מהמוצרים האיכותיים של החברה. קבלנים נבחרים בישראל מבססים את עבודתם על מערכות ההטבעה המקוריות של בומנייט. החברה שמה לה ליעד שימוש במוצרים ידידותיים לסביבה ולצמצם ככל האפשר את הזיהום הסביבתי. 

יתרונות של שיטת בומנייט

השימוש במערכות ההטבעה של בומנייט מתחיל לאחר יציקת הבטון על הקרקע. שיטת העבודה החדישה מאפשרת בחירה בכל צבע יחד עם מרקמים ודוגמאות. העלות של חומרי הגלם תהיה מזערית בהשוואה לעלויות של חומרים אחרים שמשמשים לריצוף. לקבלת מראה טבעי כדאי לבחור במראה של אבן גיר, אבן חול, לבנים, אבני ריצוף ועוד. העבודה עם תבניות ההטבעה דומה לטכניקה של הטבעת חותכנים של עוגיות בבצק.

כל שעליכם לעשות בשביל להתחיל בתהליך הוא לבחור את הצבע והדגם המבוקש. קיימות היום דוגמאות עיצוב רבות כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו דגם וצבע מתאימים. השימוש בטכנולוגיה החדישה הופך את רצפת הבטון הדקורטיבית ליוקרתית ומרשימה עוד יותר. 

סרטון בנושא בטון מוטבע