מאמרים אחרונים:

הדור הבא של חיפוי קירות – בריקים, כורכרית וגם בטון חשוף

קיר-צרוב-1

חיפוי קירות עבור הבית או העסקרוצים להתקדם לדור הבא של חיפוי קירות? נמאס לכם מהאריחים הרגילים? בואו ללמוד איך נראה חיפוי מאסיבי על בסיס בריקים, כורכרית או בטון חשוף.

חיפוי קירות
חיפוי קירות וחיפוי בטון עבור הבית או העסק: רוצים להתקדם לדור הבא של חיפוי קירות? נמאס לכם מהאריחים הרגילים? למדו איך נראה חיפוי מאסיבי על בסיס בריקים, כורכרית או בטון חשוף.

חברת אומנות ובטון גאה להציג: חיפוי קירות אופטימאלי
הניסיון המעשי שלנו מוכיח עד כמה חיפוי קירות הוא חלק אינטגרלי, חיוני ומשמעותי עבור עיצוב הבית או העסק. הריצוף או התקרה אינם יכולים להקנות לחלל את האופי שמספק חיפוי איכותי ומיוחד. נציגי החברה שלנו מחזיקים בידע משמעותי על שיטות חיפוי, מכירים את ההבדלים בין חומרי הגלם השונים ויכולים להציע מחירים משתלמים על עבודות בבטון מוחלק בכל היקף.

לא רק חיפוי בריקים
אנו עוסקים כבר שנים רבות בחיפוי קירות ומתמחים בהתאמה של פתרונות עבור לקוחות במגזר הפרטי והעסקי. בין היתר, אנו מעניקים שירותי ייעוץ ללא התחייבות. נציגינו יכולים להגיע אל בית הלקוח על מנת לאסוף מידות ולהעניק פרספקטיבה מקצועית, או לפגוש את הלקוח בעסק ולראות מקרוב מהן מטרות העבודה.

מעבר לכך, רק אצלנו ניתן לרכז את כל עבודות החיפוי תחת קורת גג אחת. אנו מספקים פתרונות המבוססים על חיפוי בריקים (לבנים), חיפוי כוכרית או חיפוי עם בטון חשוף. יש לנו את ארגז הכלים המושלם לחסוך בזמן ובהוצאות עבודה. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותוכלו גם אתם להתקדם לחיפוי עמיד, אמין, מיוחד ואמנותי!

חיפוי כורכרית לבית
ראשית, יש לציין כי המטרה של חיפוי קירות היא לא רק אסתטית. על אף העובדה שלא ניתן להתעלם מהמראה המרשים של חיפוי בריקים או חיפוי המשלב בין כוכרית ובטון חשוף, בסופו של דבר יש צורך במענה על צורך פונקציונאלי – עמידות. רק בעזרת חיפוי יעיל ניתן לשפר את המראה של החלל מבלי לפגוע בעמידות הקירות.

החיפוי נועד על מנת לעזור בבידוד ולהקנות לבית או לעסק אופי יוצא דופן. נהוג ליישם את החיפוי בסלון ובחדרי השינה, אולם יש אפשרות לבצע זאת גם במטבח, בקירות חיצוניים או בנישות מיוחדות. החיפוי מייצג שיטת עיצוב מודרנית המגיעה מארצות הברית ואירופה, ומתחילה להשתלט גם על ישראל. היתרונות של החיפוי הם הישענות על חומרי גלם עמידים ונוחים ליישום כמו בטון, מחירים זולים ובעיקר אפקטיביות שלא ניתן לערער עליה.

יישום בטון חשוף בתוך משרדים וחברות
במגזר העסקי, עבודות של חיפוי כורכרית ובטון חשוף מתאימים למשרדים. יש חיפוי קירות פנים או חיפוי קירות חוץ גם באולמות תצוגה, אך הדגש העיקרי הוא על חיפוי קיר לבנים בתוך המשרד. העובדים, הלקוחות והספקים המגיעים אל משרד אשר נהנה מרמה גבוהה של חיפוי אבן לא יכולים להתעלם מהרושם שנוצר. זהו טרנד חוצה תרבויות, חברות וארגונים.

החיפוי מוכיח את עצמו גם כאשר הוא מחוץ לעסק, על הגג, בכניסה או במרפסות. אפשר ליישם את החיפוי בלובי הבניין ולייצר חוויה אולטימטיבית עבור המבקרים. החיפוי מעיד על יצירתיות ומאפשר יישום של בטון חזק גם בתוך חלל מצומצם וקטן.

היתרונות של חיפוי בטון
כדאי להרחיב על היתרונות של בטון בתור חומר גלם עבור חיפוי של קירות. בטון מציע עמידות שאף חומר אחר לא יכול להתחרות בה. הוא נשאר יציב, מרשים ואסתטי גם לאחר שנים רבות של שימוש. קל מאוד לנקות קיר עם חיפוי בטון ואין צורך בחומרים כימיים על מנת לבצע את התחזוקה הנדרשת. החיפוי מבטיח להעניק לקיר בחלל פנים וחוץ נופך מודרני, אך ניתן גם לשלב אותו עם אלמנטים משיש, זכוכית או אפילו עץ. אין שקיעות נקודתית, נזילות או מעבר של מים בין אריחי בטון. הוא מורכב ומיושם כתשתית אחת והחידוש שלו נעשה על ידי ניקוי ואיטום.

החיפוי מעיד על יצירתיות ומאפשר יישום של בטון חזק גם בתוך חלל מצומצם וקטן. מעבר לכך, הוא משפר גם מראה של קירות קיימים. לא חייבים לשפץ את כל הבית על מנת ליהנות ממנו: הוא זול יותר מחיפויים אחרים כמו אבן, ובטכנולוגיה החדשה ניתן להחליק אותו כדי לחסוך הוספת גימור אסתטיים נוספים. אין צורך להסיר את הציפוי הקיים ובעזרת עבודה מקצועית יש אפשרות לכסות מחדש את הקירות, להעניק להם מראה חיוני ולבחור את הגוונים המתאימים לריצוף החוץ או ריצוף הפנים, לרהיטים או להעדפות האישיות. הדבר החשוב הוא ליצור קשר עם חברה מקצועית שיודעת כיצד לבצע את החיפוי הזה תוך שמירה על היתרונות המקוריים של הבטון.

כיצד מבצעים את החיפוי?
מי שמנסה ליצור בעצמו חיפוי קיר לבנים או חיפוי בטון יכול להיתקל בשורה ארוכה של בעיות. ראשית, יש צורך בשמירה על כללי הבטיחות. הכללים נוגעים לשיטת עבודה ולשימוש בכלים המתאימים לכל סיטואציה. שנית, מומלץ להכיר את ההבדלים בין חומרי הגלם השונים לפני שמתעסקים עם כורכרית או בטון חשוף. מעבר לכך, עבודה עצמית ויישום של חיפוי קיר לבנים, קירות פנים או קירות חוץ עלול לגרור עוגמת נפש רבה. עדיף למנוע את התסכול ואת בזבוז הזמן ולפנות מראש אל חברה מקצועית המספקת הצעת מחיר נוחה.

החיפוי נועד על מנת לשפר את איכות החיים, להעלות את ערך הנכס הפרטי ולגוון את המראה של המשרד. לקוחות נהנים כיום מהחיפוי בקירות ויודעים כיצד לשלב אותו בשאר האלמנטים הדקורטיביים. רצוי לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר וליישם אותם בצורה נכונה.

צרו אתנו קשר ונשמח לעזור! התקשרו: 050-6521263, או מלאו את הטופס באתר ונחזור אליכם בהקדם.