מאמרים אחרונים:

בטון צרוב לעיצוב מושלם

צרו איתנו קשר

התקשרו: 050-6521263
או רשמו פרטיכם ונחזור אליכם:
בטון-צרוב-2

ניתן ליישם בטון צרוב על שורה ארוכה של פלטפורמות ריצוף כגוןבטון מוחלקבטון מוטבע או בטון דק. הצריבה מתבצעת באמצעות חומצה עם סגמנט היוצרת וריאציות דקורטיביות מרשימות.

כל מה שצריך לדעת על בטון צרוב
צריבת בטון דורשת מספר פעולות ומיומנות ברמה טכנית גבוהה מאוד. מבחינה מקצועית, הצריבה כוללת צביעה ועיצוב של בטון מוחלק. העיצוב נעשה בעזרת נוזלי חומצות צבע המשנות את הרכבו המקורי של הבטון ובעיקר את המראה שלו, מבלי לפגוע ביתרונות של עמידות, חוזק וחוסן. צריבות בטון חייבות להתבצע על ידי אנשי מקצוע על מנת לשמור על הוראות הבטיחות. לא כדאי להתנסות בצריבה באופן עצמאי, או להתפשר על שירותיה של חברה צעירה ונטולת ניסיון. המטרה של בטון צרוב היא לעצב את המשטח בצורה אסתטית ואמנותית, ליצור ריצוף בטון ייחודי ובעיקר להביא לידי ביטוי את מהות המקום. זו הסיבה להצלחה של צריבת בטון בבתים פרטיים, באולמות אירועים, במשרדים וגם בגנים ציבוריים.

אופי היישום של בטון צרוב
היתרון הגדול ביותר של צריבת בטון הוא ביחס לאלטרנטיבות המקובלות עבור קישוט רצפות. בעוד בעבר נאלצנו להסתפק בקרמיקה שברירית, מדשאות משעממות וכדומה, הרי שכיום ניתן לייבא את הנוכחות של בטון אל תוך הבית, אל הגינה, אל החצר ואל הכניסה מבלי לפגוע בטווח האפשרויות הדקורטיביות. הוריאציות השונות מתקבלות כתוצאה מחומצה עם סגמנט אותה מורחים על הבטון בעדינות ובהתאם לצרכי הלקוח. ניתן ליצור עיצוב דומיננטי המשתלט על החלל, או לחילופין להעדיף קווים רגועים וסולידיים שמתכתבים עם רהיטים, חיפוי קירות, רהיטים וכדומה. בטון צרוב יכול להיות מעוצב בצורה אישית על פי טעמו של הלקוח, לוח הזמנים והצבעים המועדפים. אין כמעט הגבלה ליכולת הגיוון והדינאמיות של בטון מן הסוג הזה.

שלבים בצריבת בטון
צריבת בטון מתבצעת במספר שלבים. בשלב הראשון יש צורך ביציקת בטון והחלקת הבטון באמצעות הליקופטר. לאחר מכן מוחדרת חומצת הצבע אל תוך הבטון המוחלק, במטרה לספק לו צורה של מרצפות, מעגל או כל דקורציה אחרת. בשלב השלישי ורק עם תום הצריבה יש ליישם שכבת סילר לשמירה והגנה על הבטון הצרוב מפני נזקים ושומנים. אפשר לייצר את הבטון במגוון של צבעים ואפילו לשלב בין גוונים שונים לצורך קבלת תוצאה ייחודית.

כל סוג של בטון משנה את המראה של החדר ומעניק לו אנרגיות מיוחדות, אך נדמה כי לאחר פעולת הצריבה נוצרת תוצאה שאי אפשר להתעלם ממנה. עבודות אלו הן אינדיבידואליות לחלוטין ולכן נדיר למצוא שתי עבודות עם תוצאות זהות. מבחינת אפקטים, טווח האפשרויות לעיצוב וצריבה כולל צורות רגילות כמו משולשים ועיגולים, צורות מיוחדות של שמש, ירח וכוכבים וכמובן צורות גיאומטריות מתקדמות הדורשות הקפדה על כל פרט קטן. הדבר החשוב הוא לבצע את הצריבה בצורה נכונה ובליווי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ככל האפשר.

פתרונות עיצוב מקוריים
בחברת אומנות ובטון מתמחים במציאת פתרונות עיצוב מקוריים עבור הלקוחות. החברה מיישמת שיטות עבודה מתקדמות בבתים פרטיים, משרדים, ארגונים וחללים ציבוריים. בנוסף, נציגי החברה מבינים את המשמעות של עיצוב נכון ומדויק ולכן מנצלים לטובת הלקוח את היתרונות של בטון צרוב. כל אחד מנציגי החברה ישמח להמליץ לכם על יישום בטון בתוך הבית (ריצוף פנים) או בחצר (ריצוף חוץ). אנו יודעים לזהות את הצרכים האישיים שלכם ומתחייבים להצעת המחיר המשתלמת ביותר. יש לנו את ארגז הכלים, את הניסיון המעשי ובעיקר את המוטיבציה לייצר עבורכם פתרונות בטון יוצאי דופן.

בואו להתעניין בבטון צרוב ותקבלו מידע אמין. אם תמיד חלמתם על ריצוף עמיד אבל אתם לא רוצים לוותר על דקורציה, וריאציות עיצוביות או אופי אישי, הגעתם למקום הנכון: צרו קשר עם נציגי חברת אומנות ובטון ואנו נשמח לרכז את כל הדרישות שלכם.

זקוקים לעזרה או לייעוץ? נשמח לעזור!
התקשרו: 050-6521263
 או צרו קשר באמצעות הטופס באתר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה