מאמרים אחרונים:

רצפות מיקרוטופינג

מיקרוטופינג - מיקרוזן | ציפוי מיקרוטופינג

כל אדם שיש לו נגיעה כלשהי לעולם העיצוב, מבין את החשיבות הרבה שיש לריצוף עבור עיצוב מושלם של כל חלל. בסופו של דבר, הריצוף הוא משהו שיש לו נוכחות בכל נקודה ופינה בחלל, וכלל האלמנטים שקיימים בחלל צריכים להתאים לו מבחינת עיצובית.

ולכן, בחירת ריצוף לבית היא ללא ספק אחת ההחלטות החשובות בנוגע לעיצוב של הבית או המשרד העתידי שלכם. בזכות ההבנה שלריצוף ישנה השפעה מכרעת על העיצוב הכללי של החלל, תחום הריצוף התפתח מאוד בעשורים האחרונים, וכיום ניתן להשיג סוגים רבים של ריצוף מרהיב, שיכול לשדרג ולפאר את המראה של כל הבית.

אחד מסוגי הריצוף הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא ריצוף באמצעות ציפוי מיקרוטופינג.

מהי בכלל רצפת מיקרוטופינג?

ציפוי מיקרוטופינג הוא ציפוי לרצפה המבוסס על מלט, אשר אליו מוסיפים מיוחדים, ובעזרת טכנולוגיות מתקדמות הופכים אותו לחומר המאפשר ליישם אותו בצורה חלקה ואחידה מעל גבי רצפת הבית.

רצפות מיקרוטופינג מוכרות בעיקר בזכות המראה החלק והאחיד שלהם, כאשר לאחר סיום העבודה הרצפה הופכת להיות משטח חלק ואחיד ללא סימני החלוקה המוכרים משאר סוגי הריצוף. עובי ממוצע של ציפוי מיקרוטופינג נע בין 3 ל – 4 מ"מ, והוא עמיד וחזק במיוחד כך שאין חשש מהצטברות של סדקים או כתמים על גבי הציפוי במשך הזמן.

מיקרוטופינג
מיקרוטופינג

היתרונות בשימוש עם רצפות מיקרוטופינג

לא סתם רצפות מיקרוטופינג זוכות לפופולריות גדולה מאוד בשנים האחרונות. לריצוף באמצעות ציפוי מיקרוטופינג ישנם לא מעט יתרונות שגורמים להגיע לאנשים רבים להגיע אל ההחלטה שמדובר על הריצוף המתאים ביותר עבורם:

  • יישום על גבי ריצוף קיים: העובדה כי מדובר על ציפוי חיצוני ולא על ריצוף בפני עצמו מאפשרת ליישם אותו מעל גבי ריצוף קיים, ולחדש אתו בקלות בתים ישנים עם ריצוף מיושן.
  • עמידות וחוזקה: ציפוי מיקרוטופינג מתאפיין בעמידות וחוזקה רבה, הוא עמיד לאורך שנים רבות, אינו סופג כתמים ולא דורש תחזוקה מיוחדת.
  • יישום קל ופשוט: יישום של ציפוי מיקרוטופינג נחשב למלאכה פשוטה יחסית, מה שמהווה יתרון משמעותי במיוחד כאשר מדובר על בית מיושב, שבו רוצים להחליף את הריצוף תוך מינימום הפרעה לחיי השגרה של המשפחה.
  • מראה אסתטי וחדשני: על טעם וריח אין להתווכח, יש אנשים שמתחברים לסגנון העיצוב שמעניק ציפוי מיקרוטופינג לבית, ויש שלא. אך כולם מודים שמדובר על חומר היוצר מראה חלק, אסתטי ויוקרתי במיוחד.
  • עמידות למים: בזכות העובדה שציפוי מיקרוטופינג עמיד בפני מים ניתן ליישם אותו בחדרי אמבטיה ושירותים ללא חשש.