מאמרים אחרונים:

בטון מוחלק : צבעוני

colored-2

ריצוף בעזרת בטון מוחלק : צבעוני מעניק לחלל המרוצף תחושה מיוחדת של יוקרתיות וצבע, יחד עם אפשרויות בלתי מוגבלות בתחום הטקסטורות, הדוגמאות והצבעים. הבטון הצבעוני קל וזול לשימוש, ומשדרג כל רצפה בעזרת איכויותיו המיוחדות. יחד עם כל היתרונות שבריצוף בטון איכותי, בטון צבוע מעניק ערך מוסף ובלתי נשכח לכל מקום.

מגוון אינסופי של צבעים ואפשרויות
הבטון, עם כל יתרונותיו, מגיע בצבע אחיד – אפור. לכן, לאורך השנים הלכו והשתכללו שיטות צביעת הבטון ומגוון סוגי הבטון הצבוע המוצעים בשוק. כיום ניתן למצוא מבחר עצום של בטון צבעוני באינספור צבעים, אפשרויות ומרקמים, שיעניקו לחלל שלכם איכויות מיוחדות של צבע וצורה.

בטון מוחלק צבעוני לאדריכלים

בעזרת שימוש אדריכלי נכון, ניתן למנף את המראה המיוחד של הבטון הצבוע ולתרגם אותו לאמירה עיצובית מודרנית שתהפוך את החלל שלכם למקום בלתי נשכח. הבטון המוחלק הוא חומר ריצוף יעיל במיוחד עבור מגוון חללים וחדרים, החל מריצוף מלא של כל הבית, חדרי עבודה, מדרכות, בריכות, גינות ועוד. בשימוש חכם ובעזרת בטון צבעוני, ניתן להשתמש בריצוף בטון כחלק בלתי נפרד מהעיצוב ולהפוך אותו למושקע וייחודי.

שיטות צביעה מתקדמות

שיטות צביעה מתקדמות בעבר, נהגו לצבוע בטון בעיקר בקירות חיצוניים או בחומות, ולעיתים גם את חיפויי הדלתות והחלונות. אך היום, עם השתכללות הטכנולוגיה וכניסת הבטון המוחלק לשוק, צביעת הבטון הופכת למתבקשת וקלה במיוחד עבור כל לקוח. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות צביעה קלה ופשוטה מאי פעם. כיום נהוג להשתמש בפיגמנטים של צבע, שמוחדרים לתוך הבטון ובכך משנים את צבעו. זוהי שיטה אמינה ויעילה מאוד, בהשוואה לשכבות הצבע שבהם נהגו להשתמש בעבר. בעזרת הפיגמנטים, מתקבל בטון צבעוני שמחזיק מעמד לאורך שנים, ואין צורך לחדש את שכבות הצבע. נוחות השימוש והריצוף עם בטון צבוע הופכת אותו היום לתשובה אדריכלית, אסתטית ומעוצבת, יחד עם שמישות ויעילות גבוהה במחירים משתלמים במיוחד.

בטון מוחלק צבעוני איכותי ועמיד לאורך שנים רבות

את הפיגמנטים מחדירים אל הבטון עוד בשלבי העיבוד המוקדמים טרם הריצוף, לקראת הפיכת הבטון למוחלק. כך מתקבל בטון צבעוני ואיכותי ברמת גימור גבוהה. כדאי להחליט מראש על סגנון הבטון הרצוי לכם, ולהתייעץ עם המעצב טרם הבחירה. התייעצו עמנו – נשמח לעזור בכל שאלה! התקשרו: 050-6521263, או צרו קשר באתר.

היתרון הגדול של רצפות בטון מוחלק הוא העמידות הגבוהה לאורך שנים, ויש לקחת יתרון זה בחשבון בעת בחירת צבע הבטון המוחלק, כדי לבחור בגוון שיתאים לדרישותיכם ולבית שלכם לאורך שנים. התייעצות ותכנונים מוקדמים יסייעו לכם לבחור בסגנון ובצבעים שמתאימים לכם ולבית שלכם ביותר, כדי שתוכלו לקבל בטון צבעוני עמיד, אמין ובטיחותי, ותיהנו ממנו שנים רבות.

לשדרג את הבטון הקיים בקלות ובמהירות רבה

זכרו תמיד שניתן לצבוע מחדש בטון צבעוני, וכן לצבוע בטון מיושן שאיבד את קסמו. בשוק קיימים מגוון פתרונות צביעה פשוטים, אקולוגיים ומהירים, שיאפשרו לכם לשדרג את הקיים בעלות מינימלית ועדיין ליהנות ,מרצפות וקירות בטון צבעוני שיכניסו אור ושמחה לחלל הבית שלכם. יש לוודא שהצבעים בהם תשתמשו עמידים בפני תנאי מזג אוויר, מים וחומרים נוספים, כדי שיחזיקו מעמד לאורך שנים. אם תבחרו לשדרג את הבטון האפור, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של צבעים ואפשרויות, גימורים מיוחדים, אפקטים ועוד. קיימים בשוק פתרונות רבים עבור מגוון חללים, מאולמות אירועים ובריכות, דרך חניונים ומרכזי קניות ועד לרצפת הסלון האישי. בעת תכנון הריצוף ובחירת גוון בטון צבוע, יש לחשוב על הגימור הנדרש ולקחת זאת בחשבון. התייעצו עם המומחה שלכם והתאימו את הגימור לסוג הבטון, וכך תוכלו לקבל החלטה נכונה ולבחור בטון צבעוני שיחזיק מעמד שנים.

צרו אתנו קשר – התקשרו: 050-6521263 או צרו קשר באמצעות הטופס.