מאמרים אחרונים:

עיצוב פנטהאוז: איך לעצב את בית היוקרה שלכם?

בטון מלוטש - טראצו עיצוב פנטהאוז

עיצוב פנטהאוז הוא ללא ספק פרויקט בסדר גודל גדול יותר מאשר בית רגיל. בדרך כלל מדובר על לקוחות עם כסף שרוצים להגיע אל התוצאה המושלמת והקרובה ביותר למה שהם חולמים עליו. הרבה פעמים עבודה שכזאת מצריכה חשיבה מחוץ לקופסא, בכדי להצליח לבצע את כל הדברים שאותם בעל הבית רוצה בצורה המדויקת ביותר.

עיצוב פנטהאוז ברמה גבוהה בעזרת וילונות חשמליים לסלון מצריך ניסיון רב בתחום עיצוב הפנים וכולל הרבה מאוד עבודה ודיוק בפרטים הקטנים.

הרבה פעמים מדובר על אנשים שראו את העולם וביקרו בבתים מפוארים ברחבי העולם, ולעיתים הם רוצים לשלב אלמנטים מסוימים שאהבו גם בבית שלהם.

עבודה כזאת תצריך לא מעט מחשבה כיצד לעשות את העבודה כמו שצריך ולשלב את הכול בצורה הטובה ביותר.

עיצוב פנטהאוז שאתם חייבים לראות

הרבה פעמים ניתן לראות בתים שנראים מבחוץ יוקרתיים ומעוצבים, אך מבפנים רמת העיצוב לא גבוהה. בכדי למצוא את מעצב הפנים המתאים ביותר עבור הרצונות שלכם, כדאי לראות כמה שיותר עבודות גמורות שביצע, אשר ילמדו אתכם דבר או שניים לגבי המקצועית והדיוק של המעצב.

בכל מקרה, כדאי לוודא שמדובר על איש מקצוע בעל ניסיון שיידע לעשות את העבודה בצורה זריזה ויעילה ולא ימרח לכם את העבודה לאורך זמן רב.

עיצוב פנטהאוז יוקרתי

עיצוב פנטהאוז יוקרתי היא עבודה שלוקחת זמן. ישנם סגנונות עיצוב רבים ובהם עיצוב מודרני וחדשני למי שאוהב את הקדמה ואת הטכנולוגיה, ועיצוב כפרי נוסטלגי שמשווים לו מראה יוקרתי כמו ארמונות פאר שהיו נפוצים בעבר.

למרות ששניהם מעניקים בסופו של דבר מראה יוקרתי, העבודה היא שונה לחלוטין ודורשת שימוש עם חומרים וצבעים שונים לחלוטין.

חשוב לזכור, בסופו של דבר מדובר על מקום שאנשים הולכים לגור בו ולא רק ארמון שנועד לצרכי פאר, ועל כן – חשוב לדאוג שהמקום יהיה נוח ופרקטי לשימוש, ולדאוג שהעיצוב המיוחד שעושים לבית לא יפגע ביכולת להשתמש בו לצרכי היום יום בצורה יעילה ונוחה.

עיצוב גגות פנטהאוז

חלק חשוב ובלתי נפרד מן העיצוב הכולל הוא עיצוב גגות פנטהאוז. הגג הוא חלק אינטגרלי מהבית וכאשר רוצים לעצב פנטהאוז בצורה מושלמת חייבים לתת את המקום הראוי גם לגג. גגות פנטהאוז המעוצבים בצורה מיוחדת מעניקים לכל אחד שרואה את העיצוב את התחושה שמישהו חשב כאן על הפרטים הקטנים ולא ניסה לעשות לעצמו הנחות.

עיצוב גינה על הגג

הרבה פעמים בבתים פרטיים אין מספיק שטח בשביל לבנות גינה חיצונית בגודל מספק. הפתרון הטוב ביותר במקרה שכזה הוא עיצוב גינה על הגג. גינה על הגג היא פתרון מעולה המאפשר להנות מכל היתרונות של גינה פרטית גם למי שאין לו מקום בחצר.

עבור מי שמבין וחשוב לו עיצוב הבית, עיצוב הגינה הוא חשוב לא פחות מעיצוב שאר חלקי הבית וגם עבורו מקדישים את הזמן הראוי. במהלך עבודת עיצוב גינה על הגג יש להתחשב בפרמטרים שונים שלא תמיד קיימים בעיצוב של חדרים בתוך הבית, כמו למשל במשקל, בתנאי מזג האוויר שבחוץ, בעמידות החומרים ובבטיחות הגג.

כאשר רוצים לבנות גינה פורחת אמיתית, יש צורך בתכנון מקדים ומפורט של מערכת השקיה מתאימה, אסתטית וחסכונית אשר תאפשר את השמירה על הצמחייה לאורך זמן מבלי לדרוש עבודה מאומצת יותר מדי.

עיצוב מרפסת פנטהאוז

מרפסת הפנטהאוז היא המקום שאליו יוצאים בכדי להתאוורר ולנשום אוויר לאחר עוד יום עמוס בחוויות. המרפסת היא אמנם מחוץ לבית, אך העיצוב שלה חשוב מאוד.

למעשה, כאשר אנשים עוברים ברחוב העיצוב היחיד שהם יכולים לראות הוא בדרך כלל העיצוב של המרפסת, ומי שרוצה להשאיר רושם טוב חייב להשקיע בעיצוב המרפסת שלו.

כאשר מדובר על מרפסת קטנה העבודה יכולה להיות מורכבת יותר – מצד אחד לדאוג שהחלל יישאר כמו שיותר פנוי עם תחושת מרחב, ומצד שני להכניס אלמנטים עיצוביים אשר יאפשרו את עיצוב המרפסת ושדרוגה בצורה הטובה ביותר.

עיצוב מרפסת גדולה

עיצוב מרפסת גדולה יכול להיות אתגר. בסופו של דבר חדר המרפסת לא מכילה יותר מדי אלמנטים ופריטים כמו שאר חדרי הבית, ובכדי לגרום למרפסת גדולה שלא להיות ריקה ומשעממת צריך להשקיע לא מעט מחשבה. עיצוב מרפסת גדולה יכול להיות באמצעות הוספת אלמנטים עיצוביים ודברים שיוסיפו חיים לחלל שבדרך כלל ריק.

עם זאת, מרפסת צריכה להיות גם פרקטית וחשוב לשים לב שהעיצוב לא פוגע בנוחות השימוש בה.

מרפסת פנטהאוז עיצוב חדשני

מרפסת בעיצוב חדשני היא ללא ספק עיצוב המרפסת הנפוץ ביותר כיום. אמנם, גם עיצוב חדשני הוא שם כולל להרבה אפשרויות ודברים שאפשר לעשות בכדי לגרום למרפסת שלכם להיות מעוצבת, חדשנית וייחודית. מרפסת כזאת שיהיה כיף להיכנס אליה וכמובן לארח בה אנשים אחרים למנגל או מסיבה.

בכדי לבצע עיצוב מרפסת בצורה הטובה ביותר כדאי לפנות אל מעצב פנים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר בעזרת ניסיונו יוכל להגיע אל התוצאה הטובה ביותר, אשר תהיה לשביעות רצונכם המלאה.