בטון מלוטש: מרצפות טרצו מבטון מלוטש

בטון מלוטשמרצפות טרצו – דווקא חומר גלם אפרורי וגס שנחשב זול משמש בסיס לרצפות דקורטיביות מוצבות בדירות יוקרה. מזה מאות שנים אנחנו מכירים את הבטון רק כחומר גלם חזק ועמיד שמשמש בסיס לבנייה.

אנו בחברת אומנות ובטון, יודעים שאיש לא העלה על דעתו בעבר להעניק לבטון תפקיד ראשי ולהפוך אותו לפתרון ריצוף לבית. הטכנולוגיה החדשה היא זו שמאפשרת החלקת בטון וליטוש לקבלת מראה מעוצב ויוקרתי.

שימוש בבטון מלוטש מעניק ריצוף עמיד ויוקרתי שמתאים למתחמים חיצוניים ופנימיים.

מכשירי ליטוש מודרניים מצליחים להפוך את הבטון האפרורי לרצפה מבריקה ויפה. השכבה העליונה של הבטון מלוטשת ונחשפת מתחתיה שכבה דקורטיבית יפיפייה. 

המראה הסופי משופע מאיכות חומרי הגלם וטיב העבודה כך שעליכם להקפיד לבחור בצוות מקצועי שמתמחה בתחום.

מהן מרצפות טרצו?

רגע לפני שאתם בוחרים לרצף שוב את הבית שלכם עם אריחי קרמיקה, כדאי שתעצרו לרגע ותכירו פתרון ריצוף מודרני ועמיד במיוחד.

מרצפות טרצו הן מרצפות עשויות בטון שמשמשות לריצוף בתים בכל רחבי העולם. בישראל מרצפות הבטון מומלצות בשל העמידות הגבוהה וההתאמה לאקלים הישראלי. 

מרצפות טרצו עשויות בטון מלוטש תהיינה עמידות וחזקות יותר בהשוואה לאריחי קרמיקה מכל סוג.

יתרון נוסף הוא תחזוקה קלה וניקוי מהיר ללא צורך בחומרים מיוחדים.

מרצפות טרצו לשימוש חיצוני

העמידות של הבטון בפני האקלים הישראלי הופכת אותו לבחירה האולטימטיבית בעבור מרפסות, חניות וגינות.

אם בעבר חששנו לבחור בבטון בגלל המראה הגס, כיום, הטכנולוגיה החדשה כבר יודעת להפוך את החומר האפור והגס למרצפות יפהפיות שמעניקות לכל מתחם מראה יוקרתי. 

בהשוואה לפתרונות ריצוף חוץ אחרים, הבטון עמיד יותר, בטיחותי יותר וזול יותר.

מרצפות טרצו הן בחירה נבונה מבחינה כלכלית, אסתטית ופרקטית. המראה של הרצפה ניטראלי כך שהיא מתאימה לכל סגנונות העיצוב.

האם אפשר להתקין גם אצלי את המרצפות החדשות?

בחירה חכמה בפתרון הריצוף המתאים לכם ביותר תתבסס על התייעצות עם אנשי מקצוע. פגישת הייעוץ היא הזדמנות בעבורכם לשאול את כל השאלות, לקבל מידע ולבחור לבסוף בפתרון הריצוף שמתאים לכם.

הריצוף משפיע על סגנון העיצוב והמראה הכללי בכל חדר כך שכדאי להקדיש מחשבה לבחירה שתבטיח לכם בית מעוצב ונוח למשך עשרות שנים. על פתרון הריצוף שתבחרו להיות עמיד, נוח לשימוש, חזק, תואם לשימושים בחדר ובו זמנית גם מעוצב ומרשים.

הבטון המלוטש הוא בחירה חזקה וחסכונית לשנים רבות של שימוש יומיומי. התקנה של רצפת בטון מודרנית היא הזדמנות להעלות את הערך של הנכס. אורך החיים של הבטון הדקורטיבי אינו מוגבל, זוהי השקעה משתלמת לטווח הארוך.

סרטון בנושא מרצפות טרצו