מיקרוטופינג צבעים וכלים לעיצוב בטון

מחפשים רצפה חזקה וחסכונית? רצפת בטון היא פתרון מודרני שמביא עמו יתרונות רבים.

מעצבי הפנים המובילים ממליצים היום על שימוש בבטון לריצוף של דירות קטנות, דירות גדולות, דירות יוקרה ובתים פרטיים.

המיקרוטופינג הופך את אותו בטון אפור שכולנו מכירים לרצפה דקורטיבית יפיפייה שמעניקה למתחם כולו מראה יוקרתי ומלא סגנון. ניתן לבחור בכל הצבעים ובמראה חלק, מט או מחוספס.

מיקרוטופינג – פתרון הריצוף החזק ביותר

פרט למראה מעוצב ויוקרתי, רצפת מיקרוטופינג עשויה בטון מציעה גם עמידות חסרת תחרות. הבטון ידוע כאחד החומרים החזקים ביותר ובהתאם גם רצפת הבטון חזקה ועמידה לכל החיים.

אורך החיים של רצפת הבטון זהה לאורך החיים של הבניין.

אלא אם תחליטו להחליף אותה מסיבות דקורטיביות, לא יהיה כל צורך לעשות זאת. ההשקעה שלכם היום ברצפת בטון דקורטיבית היא השקעה לטווח הארוך שמעלה את הערך של הנכס.

בתים ודירות עם רצפה מעוצבת מושכרים ונמכרים מהר יותר במחירים גבוהים ממחיר השוק.

איך מעצבים את רצפת הבטון?

אנו בחברת אומנות ובטון, יודעים שקשה להאמין שהרצפה היפה שאנחנו מתרשמים ממנה בקטלוגים של עיצוב עשויה בטון אפור וגס. המקור למראה הדקורטיבי הוא מיקרוטופינג שמתבסס על שיטות עבודה חדישות, ציוד ליטוש מתקדם וחזק במיוחד ושימוש בצבעים ושאר חומרים שיוצרים אפקטים.

ניתן להזמין את הריצוף החדש בכמה קונספטים שונים כך שאתם בוחרים בין ריצפה בעלת גימור מט, מראה טראצו וגימור מבריק.

את כל אחד מהקונספטים אפשר לקבל בכל צבע. בהתאם לבחירה שלכם הצוות המקצועי ישייף את הבטון ויוסיף צבע ושכבת מיקרוטופינג.

איך משנים את סגנון העיצוב?

רצפת בטון של מיקרוטופינג היא פתרון ריצוף שעתיד לשמש אתכם לכל החיים. אפשר יהיה לשנות את הצבע או את הקונספט באמצעות יציקה של שכבת מיקרוטופינג חדשה. נציין שכל שכבה נוספת הופכת את הרצפה למעט יותר גבוהה.

כדאי לבחור מראש בסגנון עיצוב קלאסי שעתיד להתאים לכל סגנונות העיצוב ולחסוך כך את הצורך בעיצוב מחדש. קיימות היום גם אופציה של בטון מוטבע שמעניקה לחדר כולו מראה מעוצב ומיוחד.

פתרונות ריצוף אחרים אינם מצליחים להתחרות ביתרונות הרבים של הבטון ובמראה המעוצב.

מיקרוטופינג – איך מנקים רצפת בטון דקורטיבית?

תשמחו לגלות שהריצוף היוקרתי החדיש אינו דורש תחזוקה או שיטות ניקוי מיוחדות. הבטון ידוע כחומר גלם עמיד במיוחד והציפוי הופך אותו קל לניקוי ומעניק לו אפקט דוחה כתמים.

ניתן יהיה להסיר בקלות לכלוך מהרצפה באמצעות מים וסבון. התחזוקה הפשוטה והזולה הופכת את רצפת הבטון להשקעה משתלמת לטווח הארוך.

מיקרוטופינג צבעים וכלים לעיצוב בטון