מאמרים אחרונים:

החלקת בטון בבית פרטי

יתרונות בטון מוחלק לבית פרטי

בטון מוחלק הוא חומר פופולרי היום באדריכלות מודרנית. הוא משמש ליצירת תוכניות קומות פתוחות וחיבור בין חללים פנימיים וחיצוניים, עם תוצאה שמספקת איזון ורגיעה בין

קרא עוד »
החלקת בטון במפעל

יתרונות החלקת בטון למפעלים

החלקת בטון הופכת כל רצפת בטון למשטח מעניין, עם שיטת ריצוף עמידה שמחזיקה מעמד לטווח הארוך. במפעלים ומבנים מסחריים, בטון חשוף מתוכנן מראש ככיסוי עמיד

קרא עוד »
פינת עבודה עם עיצוב של בטון מוחלק

החלקת בטון: בנייה שכולה אהבה

עולם העיצוב עובר היום לבנייה בבטון, ונכון לשנת 2020, זוהי מגמת העיצוב המובילה, בזכות המשטחים החלקים והמבריקים, קלות התחזוקה, והעמידות לטווח הארוך. זקוקים לסיבות נוספות

קרא עוד »
בטון מוחלק בפינת קבלה של משרד

החלקת בטון למשרד

בעשורים האחרונים, בטון זכה למוניטין של חומר עמיד וחסכוני. עם הטכנולוגיות המודרניות, בעלי עסקים רבים בוחרים בבטון כחומר העיקרי לעיצוב המשרד, בזכות היתרונות וההטבות הרבות

קרא עוד »
החלקת בטון בחדר תצוגה

החלקת בטון לבית

בטון הוא חומר בנייה חזק מאוד שאפשר להשתמש בו בכמה שיטות בסיסיות עם תוצאות מפתיעות מבחינת האיכות הגבוהה ומגוון השימושים השונים. אפשר להשתמש בבטון כגישת

קרא עוד »

מיקרוטופינג – שיפוץ בטון ישן עם שכבות בטון צבעוניות בגישה חדשנית

ציפוי מיקרוטופינג מאפשר לכם לחדש משטחים קיימים על בסיסים שונים, כמו למשל בטון, קרמיקה או עץ, מבלי להסיר את הציפוי הקיים. זוהי שיטת עיצוב עמידה היטב לשינויי אקלים, עם קלות ניקוי ומהירות התקנה.

שיטת ציפוי זו מאפשרת יצירת משטחים חלקים ומרהיבים אבל אנשים רבים תוהים למה כדאי להם לבחור במיקרוטופינג כשהם מעצבים או משפצים את ביתם.

אז התשובה הפשוטה היא שההבדלים עצומים, והתוצאות לא דומות לשום שיטת עיצוב אחרת שראיתם עד היום, אבל כדי להבין טוב יותר למה כדאי לכם לחדש את המשטחים הישנים שלכם, בואו נדבר קצת על ציפוי מיקרוטופינג, ולמה הוא נחשב לשיטת עיצוב מהפכנית.

כמו שתמיד חלמתם שהבית שלכם ייראה:  תגידו שלום לקווים וסימנים גלויים

מיקרוטופינג הוא הפתרון האידיאלי לאנשים שאינם אוהבים לראות סימנים גלויים על הקירות החיצוניים או הפנימיים של ביתם, היות וגישה זו מאפשרת יצירת משטחים רציפים וחלקים.

התכונות יוצאות הדופן של החומר הופכות אותו למושלם לציפוי משטחים אופקיים או אנכיים, כגון קירות גבס, מדרגות, חדרי אמבטיה ומקלחות. ציפוי מיקרוטופינג מאפשר לכם לעצב את ביתכם כמו שתמיד חלמתם, בלי שורות, סימנים וקווים מפריעים.

אפשר גם לצפות מיקרוטופינג במטבח הבית

המטבח הוא המקום שבו אתם מבלים הכי הרבה, וחשוב שתעבדו על משטחים בטוחים והיגייניים. מיקרוטופינג מאפשר לשפץ מטבחים ישנים במגוון רחב של צבעים ומרקמים, וליצור סביבה ייחודית שמאפשרת לכם לשחרר את היצירתיות שלכם. אפשר גם לצפות אזורי צלייה על האש וליצור שטח ייחודי שמשולב בהרמוניה עם סגנון עיצוב מוקפד.

משטחי בטון הם משטחים שמיוצרים בעבודת יד ופופולריים למטבחים במיוחד בזכות אפשרות ההתאמה האישית המלאה. אפשר לעצב משטחי עבודה תפקודיים ויפים במטבחים קטנים או גדולים, ליצור דפוסי צבע, שיטות שונות לגימור, בגודל ובצורה בהתאם לבחירתכם, וליצור סביבה מעוצבת ומדהימה.

מיקרוטופינג: שיפוץ רצפות בטון

אחד הפתרונות החכמים שחברת אומנות ובטון בע”מ מספקת הוא שיפוץ רצפות וייפוי הצבעים היפים של הרצפה מבלי להסיר את הרצפה הקיימת.

אנחנו רק מגרדים את רצפת הבטון באמצעות הפעלת מכונות מיוחדות, ואז מכניסים את חומרי הבטון החדשים שאינם עולים על עובי של שלושה מילימטרים, במגוון צבעים לבחירתכם, ובהתאם למיקום משטח הריצוף.

רק עצה אחת חשובה לסיום:

אם תבחרו לבצע את יציקת משטח הבטון בעצמכם, תגלו מהר מאוד שזוהי עבודה מורכבת מאוד, ולכן חשוב לשכור שירותי חברה מקצועית שבקיאה בשימוש בכלים ובציוד מיוחדים.

חברת אומנות ובטון בנתה מגוון פרויקטים שמבוססים על מיקרוטופינג, ואנשי המקצוע שלנו מיומנים ביצירת משטחים מרהיבים אחידים ללא סדקים, סימנים וגבולות גלויים. אנחנו מבצעים את עבודת הציפוי בהתאמה מלאה לדרישותיכם והעדפותיכם, ואתם יכולים ליהנות מכל היתרונות שהפכו את המוצר הזה למהפכני.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה