מאמרים אחרונים:

בטון צרוב רצפה וקירות

רצפת בטון מוחלק

רצפת בטון מוחלק לבית ולמשרד רצפת בטון מוחלק יש מגוון רחב של סוגי ריצוף ובכל שנה נוספים עוד  יש קרמיקה וגרניט פורצלן שמשתמשים ברוב הפרוייקטים.

קרא עוד »

תמונות בטון מוחלק

תמונות בטון מוחלק תמונות בטון מוחלק להנאת קהל לקוחותינו בהווה ובעתיד מקבץ תמונות מפרייקטים שביצענו בעבר נמשיך לעדכן את הדף וקהל העוקבים פעם בחודש .

קרא עוד »

תפרי דמה לבטון

תפרי דמה לבטון תפרי דמה לבטון מוחלק מבוצעים תוך התחשבות בקווי הבית והמשרד על מנת לצמצם את הסדקים ולתת מראה יוקרתי ועמיד לשנים רבות .

קרא עוד »
פיתוח בטון מוחלק וגינון

בטון מוחלק חוץ חניה וגינה

בטון מוחלק חוץ חניה וגינה בטון מוחלק חוץ חניה וגינה מתאים לחוץ הבית או המשרד והשילוב בינו לגינה מושלם . הבחירה לשלב את הבטון  בשבילים שמקיפים

קרא עוד »

מדרגות בטון מוחלק מרחפות

מדרגות בטון מוחלק מרחפות מדרגות בטון מוחלק מרחפות הן שילוב של עיצוב אדריכלי ויכולת ביצוע גבוהה של קבלן ריצוף בטון מוחלק או בומנייט מנוסה אמין ושירותי .

קרא עוד »

הליקופטר בטון

הליקופטר בטון הליקופטר ומלג׳ ידני יכולים לתת תוצאה דומה אבל בשטחים גדולים חייב להשתמש בהליקופטר כדי להספיק להחליק את הבטון או המדה מתפלסת . קבלן טוב

קרא עוד »

בטון מוחלק באר שבע

בטון מוחלק באר שבע גם בבאר שבע עיר שהתפתחה בשנים האחרונות למימדי ענק משתמשים בבטון מוחלק  לרצפות פנים הבית או חוץ . הבטון מסוגל להקנות

קרא עוד »

מיקרוטופינג – שיפוץ בטון ישן עם שכבות בטון צבעוניות בגישה חדשנית

ציפוי מיקרוטופינג מאפשר לכם לחדש משטחים קיימים על בסיסים שונים, כמו למשל בטון, קרמיקה או עץ, מבלי להסיר את הציפוי הקיים. זוהי שיטת עיצוב עמידה היטב לשינויי אקלים, עם קלות ניקוי ומהירות התקנה.

שיטת ציפוי זו מאפשרת יצירת משטחים חלקים ומרהיבים אבל אנשים רבים תוהים למה כדאי להם לבחור במיקרוטופינג כשהם מעצבים או משפצים את ביתם.

אז התשובה הפשוטה היא שההבדלים עצומים, והתוצאות לא דומות לשום שיטת עיצוב אחרת שראיתם עד היום, אבל כדי להבין טוב יותר למה כדאי לכם לחדש את המשטחים הישנים שלכם, בואו נדבר קצת על ציפוי מיקרוטופינג, ולמה הוא נחשב לשיטת עיצוב מהפכנית.

כמו שתמיד חלמתם שהבית שלכם ייראה:  תגידו שלום לקווים וסימנים גלויים

מיקרוטופינג הוא הפתרון האידיאלי לאנשים שאינם אוהבים לראות סימנים גלויים על הקירות החיצוניים או הפנימיים של ביתם, היות וגישה זו מאפשרת יצירת משטחים רציפים וחלקים.

התכונות יוצאות הדופן של החומר הופכות אותו למושלם לציפוי משטחים אופקיים או אנכיים, כגון קירות גבס, מדרגות, חדרי אמבטיה ומקלחות. ציפוי מיקרוטופינג מאפשר לכם לעצב את ביתכם כמו שתמיד חלמתם, בלי שורות, סימנים וקווים מפריעים.

אפשר גם לצפות מיקרוטופינג במטבח הבית

המטבח הוא המקום שבו אתם מבלים הכי הרבה, וחשוב שתעבדו על משטחים בטוחים והיגייניים. מיקרוטופינג מאפשר לשפץ מטבחים ישנים במגוון רחב של צבעים ומרקמים, וליצור סביבה ייחודית שמאפשרת לכם לשחרר את היצירתיות שלכם. אפשר גם לצפות אזורי צלייה על האש וליצור שטח ייחודי שמשולב בהרמוניה עם סגנון עיצוב מוקפד.

משטחי בטון הם משטחים שמיוצרים בעבודת יד ופופולריים למטבחים במיוחד בזכות אפשרות ההתאמה האישית המלאה. אפשר לעצב משטחי עבודה תפקודיים ויפים במטבחים קטנים או גדולים, ליצור דפוסי צבע, שיטות שונות לגימור, בגודל ובצורה בהתאם לבחירתכם, וליצור סביבה מעוצבת ומדהימה.

מיקרוטופינג: שיפוץ רצפות בטון

אחד הפתרונות החכמים שחברת אומנות ובטון בע”מ מספקת הוא שיפוץ רצפות וייפוי הצבעים היפים של הרצפה מבלי להסיר את הרצפה הקיימת.

אנחנו רק מגרדים את רצפת הבטון באמצעות הפעלת מכונות מיוחדות, ואז מכניסים את חומרי הבטון החדשים שאינם עולים על עובי של שלושה מילימטרים, במגוון צבעים לבחירתכם, ובהתאם למיקום משטח הריצוף.

רק עצה אחת חשובה לסיום:

אם תבחרו לבצע את יציקת משטח הבטון בעצמכם, תגלו מהר מאוד שזוהי עבודה מורכבת מאוד, ולכן חשוב לשכור שירותי חברה מקצועית שבקיאה בשימוש בכלים ובציוד מיוחדים.

חברת אומנות ובטון בנתה מגוון פרויקטים שמבוססים על מיקרוטופינג, ואנשי המקצוע שלנו מיומנים ביצירת משטחים מרהיבים אחידים ללא סדקים, סימנים וגבולות גלויים. אנחנו מבצעים את עבודת הציפוי בהתאמה מלאה לדרישותיכם והעדפותיכם, ואתם יכולים ליהנות מכל היתרונות שהפכו את המוצר הזה למהפכני.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה