מאמרים אחרונים:
בטון מוחלק חוץ
מהו בטון מוחלק?

אם תסתכלו על מבנים אשר נבנו לפני כמה עשורים, תוכלו לראות שהשימוש עם בטון היה בעיקר עבור בניית המבנה. שימוש עם בטון עבור ריצוף היה

קרא עוד »
ריצוף בטון מוחלק למראה מרהיב
בנייה וריצוף עם בטון

לא סתם החוק בישראל קובע כי בכל בניין חדש שנבנה יש להשתמש עם בטון מזוין או בשלדה מפלדה המצופה בבטון. תערובת החומרים שבהם משתמשים כיום

קרא עוד »

מיקרוטופינג – שיפוץ בטון ישן או חדש בשכבת בטון דקה וחדשנית

תוכן עניינים

סרטון הסבר על מיקרוטופינג

ציפוי מיקרוטופינג מאפשר לכם לחדש משטחים קיימים על בסיסים שונים, כמו למשל בטון, קרמיקה או עץ, מבלי להסיר את הציפוי הקיים. זוהי שיטת עיצוב עמידה היטב לשינויי אקלים, עם קלות ניקוי ומהירות התקנה.

שיטת ציפוי זו מאפשרת יצירת משטחים חלקים ומרהיבים אבל אנשים רבים תוהים למה כדאי להם לבחור במיקרוטופינג כשהם מעצבים או משפצים את ביתם.

אז התשובה הפשוטה היא שההבדלים עצומים, והתוצאות לא דומות לשום שיטת עיצוב אחרת שראיתם עד היום, אבל כדי להבין טוב יותר למה כדאי לכם לחדש את המשטחים הישנים שלכם, בואו נדבר קצת על ציפוי מיקרוטופינג, ולמה הוא נחשב לשיטת עיצוב מהפכנית.

כמו שתמיד חלמתם שהבית שלכם ייראה:  תגידו שלום לקווים וסימנים גלויים

מיקרוטופינג הוא הפתרון האידיאלי לאנשים שאינם אוהבים לראות סימנים גלויים על הקירות החיצוניים או הפנימיים של ביתם, היות וגישה זו מאפשרת יצירת משטחים רציפים וחלקים.

התכונות יוצאות הדופן של החומר הופכות אותו למושלם לציפוי משטחים אופקיים או אנכיים, כגון קירות גבס, מדרגות, חדרי אמבטיה ומקלחות. ציפוי מיקרוטופינג מאפשר לכם לעצב את ביתכם כמו שתמיד חלמתם, בלי שורות, סימנים וקווים מפריעים.

אפשר גם לצפות מיקרוטופינג במטבח הבית

המטבח הוא המקום שבו אתם מבלים הכי הרבה, וחשוב שתעבדו על משטחים בטוחים והיגייניים. מיקרוטופינג מאפשר לשפץ מטבחים ישנים במגוון רחב של צבעים ומרקמים, וליצור סביבה ייחודית שמאפשרת לכם לשחרר את היצירתיות שלכם. אפשר גם לצפות אזורי צלייה על האש וליצור שטח ייחודי שמשולב בהרמוניה עם סגנון עיצוב מוקפד.

משטחי בטון הם משטחים שמיוצרים בעבודת יד ופופולריים למטבחים במיוחד בזכות אפשרות ההתאמה האישית המלאה. אפשר לעצב משטחי עבודה תפקודיים ויפים במטבחים קטנים או גדולים, ליצור דפוסי צבע, שיטות שונות לגימור, בגודל ובצורה בהתאם לבחירתכם, וליצור סביבה מעוצבת ומדהימה.

מיקרוטופינג: שיפוץ רצפות בטון

אחד הפתרונות החכמים שחברת אומנות ובטון בע"מ מספקת הוא שיפוץ רצפות וייפוי הצבעים היפים של הרצפה מבלי להסיר את הרצפה הקיימת.

אנחנו רק מגרדים את רצפת הבטון באמצעות הפעלת מכונות מיוחדות, ואז מכניסים את חומרי הבטון החדשים שאינם עולים על עובי של שלושה מילימטרים, במגוון צבעים לבחירתכם, ובהתאם למיקום משטח הריצוף.

רק עצה אחת חשובה לסיום:

אם תבחרו לבצע את יציקת משטח הבטון בעצמכם, תגלו מהר מאוד שזוהי עבודה מורכבת מאוד, ולכן חשוב לשכור שירותי חברה מקצועית שבקיאה בשימוש בכלים ובציוד מיוחדים.

חברת אומנות ובטון בנתה מגוון פרויקטים שמבוססים על מיקרוטופינג, ואנשי המקצוע שלנו מיומנים ביצירת משטחים מרהיבים אחידים ללא סדקים, סימנים וגבולות גלויים. אנחנו מבצעים את עבודת הציפוי בהתאמה מלאה לדרישותיכם והעדפותיכם, ואתם יכולים ליהנות מכל היתרונות שהפכו את המוצר הזה למהפכני.

מבצעי מיקרוטופינג לעבודה הטובה ביותר

  1. מבצע ראשון על 100 מטר ריצוף מיקרוטופינג חידוש סילר אחרי שלוש שנים מתנה הטבה של 6000₪.
    מבצע שני על ריצוף מיקרוטופינג
  2. 100 מטר מתנה מ-800 מטר ו-200 מטר מתנה מ-1000, בתנאי שיש תשתית של בטון או מדה מתפלסת ונמצא באותו פרוייקט.

פרויקטים שנעשו בעזרת מיקרוטופינג

שאלות ותשובות בנושא מיקרוטופינג

ציפוי מיקרוטופינג מאפשר חידוש משטחים כמו בטון, קרמיקה או עץ מבלי להסיר את הציפוי הקיים. זוהי שיטת עיצוב עמידה ועמידה בפני שינויי אקלים, קלה לניקוי ומהירה להתקנה.

מיקרוטופינג מציע תוצאות יוצאות דופן שלא כמו כל שיטת עיצוב אחרת שנראתה בעבר. הוא יוצר משטחים חלקים ומדהימים ללא קווים או סימנים גלויים, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לשיפוץ הבית.

תכונות החומר הייחודיות של מיקרוטופינג הופכות אותו למושלם לציפוי משטחים אופקיים או אנכיים כמו קירות גבס, מדרגות, חדרי אמבטיה ומקלחות. היא מאפשרת עיצוב ללא קווים מפריעים, סימנים או סימנים.

כן, מיקרוטופינג מתאים לשיפוץ מטבחים, ומציע מגוון רחב של צבעים ומרקמים. הוא מאפשר יצירת משטחי עבודה פונקציונליים והיגייניים, כולל אזורים לצלייה, המשולבים בצורה חלקה בסגנון עיצוב מוקפד.

מיקרוטופינג, המסופקת על ידי חברת אומנות ובטון בע"מ, מציעה פתרון חכם לשיפוץ רצפות, במיוחד לרצפות בטון. התהליך כולל גירוד של רצפת הבטון הקיימת ויישום שכבת בטון חדשה עם אפשרויות צבע שונות, ליצירת משטח יפהפה ללא סדקים.

Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email