מאמרים אחרונים:
בטון מוחלק חוץ
מהו בטון מוחלק?

אם תסתכלו על מבנים אשר נבנו לפני כמה עשורים, תוכלו לראות שהשימוש עם בטון היה בעיקר עבור בניית המבנה. שימוש עם בטון עבור ריצוף היה

קרא עוד »
ריצוף בטון מוחלק למראה מרהיב
בנייה וריצוף עם בטון

לא סתם החוק בישראל קובע כי בכל בניין חדש שנבנה יש להשתמש עם בטון מזוין או בשלדה מפלדה המצופה בבטון. תערובת החומרים שבהם משתמשים כיום

קרא עוד »

מוצרי בטון | מאת אלעזר ניסנוב – אומנות ובטון בע"מ

תוכן עניינים
 

מוצרי בטון | מאת אלעזר ניסנוב –  אומנות ובטון בע״מ

מוצרי בטון החומר האפור שנכנס לחיינו בסערה בשנים האחרונות .מוביל את השוק במראה בטון שיק וחוזק של יהלום מלוטש .כמו הבטון שמלוטש עד גמר חלק ומושלם לתעשייה .הידעתם שאפשרויות בבטון בלתי נגמרים .בטון כגורם קונסטרקטיבי ודקורטיבי שאדריכלים רבים מוצאים בו שימוש וחיבור בין הבנייה לעיצוב.יציקת בטון

בטון חזק ויוקרתי כיהלום

בטון יכול להגיע במגוון רב של חוזק ככל שהבניין יותר גבוה וגדול .כך מחליט המתכנן על סוג הבטון בדרך כלל ביסודות ומרתפים משתמשים ב ב-60 או ב-50, ככל שעולים בקומות כמות הצמנט יורדת לב-40 וב-30.

בטון בבנייה הפרטית

בבנייה הפרטית משתמשים בבטון מסוג ב – 30 עם סיבים למניעת סדקים .כמובן שבממד משתמשים בבטון מסוג ב – 40 או ב – 50 .ישנן כל מיני מוספים לבטון דקורטיבי כשחברת בטון גדולה בונה את הפורמולה לקבלן לפי דרישותיו כדי למקסם יכולות ותאום ציפיות.

בטון מיוצר כבר מעל 150 שנים

תערובת בטון מורכבת מחצץ חול ומלט מים ותוספים משתנים לפי צרכי הבנייה,ישנם קבלנים שרוכשים חומרים מיוחדים ומייבאים אותם מחו״ל מכיוון שאינם זמינים בארץ בשל מחירם היקר וחוסר ידע של חלקם הגדול.

בטון ידוע באיכות המוצר

המוצרים שמתקבלים מבטון הם ברמה הגבוהה ביותר בין כל שאר החומרים חברת אומנות בטון ידועה בירידה לפרטים קטנטנים כדי להגיע לאיכות ללא פשרות של בטון , בטון מוחלק , בומנייט , ביציקות יום או לילה בכל מזג אוויר תמיד יש פתרון לשביעות רצון כולם בטון קונים רק אצל חברה גדולה ומוכרת כדי להיות בטוח שהפורמולה תקינה , יש להזמין טכנולוג שייתן אישור רשום , טכנולוג בטון מוסמך שמבין את חשיבות החומר לבנייה הציבורית או הפרטית בית קרקע , דירה , מבנה תעשייה , משרדים , מרכזים לוגיסטיים , קניונים.

 מוצרי בטון מוחלק לבתי – קרקע

בטון מוחלק לבית יכול להיות הכי ידידותי לסביבה, עם מגוון אפשרויות ריצוף. אם יש לכם כבר בטון באחד החדרים בבית , קרוב לוודאי שאתם מודעים ליתרונות שיטת עיצוב זאת עם מוצרי בטון , וההשפעה המדהימה של המוצרים על עיצוב הבית.

מוצרי בטון עמידות ותחזוקה

אבל זה לא הכול כי בטון מחזיק מעמד למשך זמן רב, ואנחנו מדברים במונחים של שנים רבות. לכן כל כך הרבה בתים ומרכזים עסקיים מזמינים  בטון כהכנה לריצוף שלהם. אם אתם צריכים יציבות חומר ועמידות, מוצרי הבטון מתאימים לכל סוגי הבנייה , בנייה תעשייתית , בנייה לשוק המוסדי , בנייה לשוק הפרטי ,  המוצר המדהים הזה קל לתחזוקה חידוש משטחי בטון בדרך כלל לוקי מספר שעות ליממה.

איך לבחור ולהתאים מוצר בטון

בחירת מוצרי בטון צריכה להיות על ידי בעל מקצוע מהשורה הראשונה בענף הבנייה והשיפוצים.אדריכלים , אדריכלי – נוף , מעצבי פנים , מפקחים , קבלני בניין , קבלני שיפוצים , קבלני תשתיות וחצרות.ישנם פרמטרים רבים לבחירת מוצרי בטון קונסטרקטיבי או דקורטיבי צריך לבדוק את השטח המיועד והבנת הצרכים של הלקוחות פרטיים או עסקים לפנים או חוץ כתבי כמויות של אנשים או רכבים.
Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email