מאמרים אחרונים:

החלקת בטון – השילוב האידיאלי בין עמידות ודקורציה

תוכן עניינים

החלקת בטון מציעה את השילוב האידיאלי בין עמידות ודקורציה. ניתן ליישם אותה בתוך הבית, בגינה או בחצר וליהנות מפתרונות ריצוף לשנים רבות.

החלקת בטון מתחילה עם הרכבה של התשתית והידוק האדמה. לאחר מכן מניחים שכבה של חומר אינרטי, מבצעים שוב פעם תהליכי הידוק ויישור ולוקחים בחשבון תשתיות מים, חשמל, תאי ביוב וכדומה. רק בתום השלב הזה ניתן לתחום את השטח המיועד עבור הריצוף וזאת בעזרת תפסנות מעץ או פלסטיק.

ריצוף בטון מוחלק דורש הנחת רשתות ברזל אליהן יוצקים את חומר הגלם. כל מוצרי הבטון מיוצרים מערבוב בין חול, צמנט, גרגירי מלט ומים. השילוב עם ברזל יוצר בטון מזוין הנחשב לחזק יותר מהבטון הסטנדרטי, כאשר בכל מקרה הפילוס והיישור מתבצעים רק בתום היציקה. בנוסף, מוחדרים אל תוך הבטון חומרי הגנה המחזקים את עמידותו בפני ספיגה ושחיקה.

מבחינה דקורטיבית, ניתן להקנות לרצפה העשויה מבטון מגוון רחב מאוד של צבעים. עושים זאת באמצעות הוספה של פיגמנטים או צריבה המתאימה אל הריצוף לעיצוב הכולל של החלל.

השלב האחרון של היישום הוא החלקה באמצעות "הליקופטר". זהו המכשיר החשוב ביותר בביצוע העבודה משום שהוא קובע עד כמה הבטון יהיה ישר, חלק ומרשים. יש צורך במיומנות גבוהה מאוד על מנת להפעיל את המכשיר הזה תוך שמירה על כללי הבטיחות. לאחר כמה ימים הבטון מתייבש לחלוטין, התפסנות מפורקת ונקבעים החריצים, מריחת סילר לאטימת המשטח למניעת ספיגת נוזלים וכתמים.

חברת אומנות ובטון מתמחים בעבודות החלקת בטון בתוך הבית (פנים), בחצר או בגינה ומסלעות לגינה. מחיר ההחלקה נקבע על פי היקף העבודה וסוג היישום הרצוי. בבטון מוחלק המחיר למטר משתלם מאוד משום שהוא נחשב השקעה לטווח הארוך. מעבר לכך, מומלץ לשקול יישום של העבודות באמצעות מדרגות בטון מוחלק או בטון מוחלק לגינה וליהנות מהיתרונות שלו בכל רחבי הבית.

נשמח לעזור ולענות לכל שאלה! התקשרו: 050-6521263 או מלאו את הטופס באתר.

Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email