מאמרים אחרונים:

בטון מתפלס

בטון מתפלס ועוד בטון מתפלס נועד להתגבר על בעיות גובה ומשקל בחללים תעשייתי כגון מפעלים משרדים חנויות כהכנה לריצוף פרקט פי וי סי שטיחים .

קרא עוד »

בטון למכירה

בטון למכירה בטון למכירה ומשאית בטון זו אחריות גדולה בין אישורים ממשרדי ממשלה שונים ועיריות  בכל חלקי הארץ . לספק בטון בכל חלקי הארץ מרכז

קרא עוד »
בטון צרוב רצפה וקירות

רצפת בטון מוחלק

רצפת בטון מוחלק לבית ולמשרד רצפת בטון מוחלק יש מגוון רחב של סוגי ריצוף ובכל שנה נוספים עוד  יש קרמיקה וגרניט פורצלן שמשתמשים ברוב הפרוייקטים.

קרא עוד »

תמונות בטון מוחלק

תמונות בטון מוחלק תמונות בטון מוחלק להנאת קהל לקוחותינו בהווה ובעתיד מקבץ תמונות מפרייקטים שביצענו בעבר נמשיך לעדכן את הדף וקהל העוקבים פעם בחודש .

קרא עוד »

תפרי דמה לבטון

תפרי דמה לבטון תפרי דמה לבטון מוחלק מבוצעים תוך התחשבות בקווי הבית והמשרד על מנת לצמצם את הסדקים ולתת מראה יוקרתי ועמיד לשנים רבות .

קרא עוד »
פיתוח בטון מוחלק וגינון

בטון מוחלק חוץ חניה וגינה

בטון מוחלק חוץ חניה וגינה בטון מוחלק חוץ חניה וגינה מתאים לחוץ הבית או המשרד והשילוב בינו לגינה מושלם . הבחירה לשלב את הבטון  בשבילים שמקיפים

קרא עוד »

מדרגות בטון מוחלק מרחפות

מדרגות בטון מוחלק מרחפות מדרגות בטון מוחלק מרחפות הן שילוב של עיצוב אדריכלי ויכולת ביצוע גבוהה של קבלן ריצוף בטון מוחלק או בומנייט מנוסה אמין ושירותי .

קרא עוד »

הליקופטר בטון

הליקופטר בטון הליקופטר ומלג׳ ידני יכולים לתת תוצאה דומה אבל בשטחים גדולים חייב להשתמש בהליקופטר כדי להספיק להחליק את הבטון או המדה מתפלסת . קבלן טוב

קרא עוד »

החלקת בטון – השילוב האידיאלי בין עמידות ודקורציה

החלקת בטון מציעה את השילוב האידיאלי בין עמידות ודקורציה. ניתן ליישם אותה בתוך הבית, בגינה או בחצר וליהנות מפתרונות ריצוף לשנים רבות.

החלקת בטון מתחילה עם הרכבה של התשתית והידוק האדמה. לאחר מכן מניחים שכבה של חומר אינרטי, מבצעים שוב פעם תהליכי הידוק ויישור ולוקחים בחשבון תשתיות מים, חשמל, תאי ביוב וכדומה. רק בתום השלב הזה ניתן לתחום את השטח המיועד עבור הריצוף וזאת בעזרת תפסנות מעץ או פלסטיק.

ריצוף בטון מוחלק דורש הנחת רשתות ברזל אליהן יוצקים את חומר הגלם. כל מוצרי הבטון מיוצרים מערבוב בין חול, צמנט, גרגירי מלט ומים. השילוב עם ברזל יוצר בטון מזוין הנחשב לחזק יותר מהבטון הסטנדרטי, כאשר בכל מקרה הפילוס והיישור מתבצעים רק בתום היציקה. בנוסף, מוחדרים אל תוך הבטון חומרי הגנה המחזקים את עמידותו בפני ספיגה ושחיקה.

מבחינה דקורטיבית, ניתן להקנות לרצפה העשויה מבטון מגוון רחב מאוד של צבעים. עושים זאת באמצעות הוספה של פיגמנטים או צריבה המתאימה אל הריצוף לעיצוב הכולל של החלל.

השלב האחרון של היישום הוא החלקה באמצעות "הליקופטר". זהו המכשיר החשוב ביותר בביצוע העבודה משום שהוא קובע עד כמה הבטון יהיה ישר, חלק ומרשים. יש צורך במיומנות גבוהה מאוד על מנת להפעיל את המכשיר הזה תוך שמירה על כללי הבטיחות. לאחר כמה ימים הבטון מתייבש לחלוטין, התפסנות מפורקת ונקבעים החריצים, מריחת סילר לאטימת המשטח למניעת ספיגת נוזלים וכתמים.

חברת אומנות ובטון מתמחים בעבודות החלקת בטון בתוך הבית (פנים), בחצר או בגינה ומסלעות לגינה. מחיר ההחלקה נקבע על פי היקף העבודה וסוג היישום הרצוי. בבטון מוחלק המחיר למטר משתלם מאוד משום שהוא נחשב השקעה לטווח הארוך. מעבר לכך, מומלץ לשקול יישום של העבודות באמצעות מדרגות בטון מוחלק או בטון מוחלק לגינה וליהנות מהיתרונות שלו בכל רחבי הבית.

נשמח לעזור ולענות לכל שאלה! התקשרו: 050-6521263 או מלאו את הטופס באתר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *