התקשרו 050-6521263
או רשמו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

החלקת בטון מאמרים אחרונים:

החלקת בטון מציעה את השילוב האידיאלי בין עמידות ודקורציה. ניתן ליישם אותה בתוך הבית, בגינה או בחצר וליהנות מפתרונות ריצוף לשנים רבות.

החלקת בטון מתחילה עם הרכבה של התשתית והידוק האדמה. לאחר מכן מניחים שכבה של חומר אינרטי, מבצעים שוב פעם תהליכי הידוק ויישור ולוקחים בחשבון תשתיות מים, חשמל, תאי ביוב וכדומה. רק בתום השלב הזה ניתן לתחום את השטח המיועד עבור הריצוף וזאת בעזרת תפסנות מעץ או פלסטיק.

ריצוף בטון מוחלק דורש הנחת רשתות ברזל אליהן יוצקים את חומר הגלם. כל מוצרי הבטון מיוצרים מערבוב בין חול, צמנט, גרגירי מלט ומים. השילוב עם ברזל יוצר בטון מזוין הנחשב לחזק יותר מהבטון הסטנדרטי, כאשר בכל מקרה הפילוס והיישור מתבצעים רק בתום היציקה. בנוסף, מוחדרים אל תוך הבטון חומרי הגנה המחזקים את עמידותו בפני ספיגה ושחיקה.

מבחינה דקורטיבית, ניתן להקנות לרצפה העשויה מבטון מגוון רחב מאוד של צבעים. עושים זאת באמצעות הוספה של פיגמנטים או צריבה המתאימה אל הריצוף לעיצוב הכולל של החלל.

השלב האחרון של היישום הוא החלקה באמצעות “הליקופטר”. זהו המכשיר החשוב ביותר בביצוע העבודה משום שהוא קובע עד כמה הבטון יהיה ישר, חלק ומרשים. יש צורך במיומנות גבוהה מאוד על מנת להפעיל את המכשיר הזה תוך שמירה על כללי הבטיחות. לאחר כמה ימים הבטון מתייבש לחלוטין, התפסנות מפורקת ונקבעים התפרי דמה (חריצים) , מריחת סילר לאטימת המשטח למניעת ספיגת נוזלים וכתמים.

        מומחים בהחלקת בטון

חברת אומנות ובטון מתמחים בעבודות החלקת בטון בתוך הבית (פנים), בחצר או בגינה ומסלעות לגינה. מחיר ההחלקה נקבע על פי היקף העבודה וסוג היישום הרצוי. בבטון מוחלק המחיר למטר משתלם מאוד משום שהוא נחשב השקעה לטווח הארוך. מעבר לכך, מומלץ לשקול יישום של העבודות באמצעות מדרגות בטון מוחלק או בטון מוחלק לגינה וליהנות מהיתרונות שלו בכל רחבי הבית.

החלקת בטון פנים בבית

אנשים נותנים חשיבות רבה להחלקת הבטון כשהחלק הקשה ושמצריך מיומנות גבוהה של צוות העובדים הוא תהליך היציקה.

החלקת הבטון מתבצעת אחרי כמה שעות מגמר היציקה ואם צוות העובדים של הקבלן יצקו את הבטון בדיוק אז לא יהיו שקעים בבית, מאד חשוב לצקת בטון סמיך ולא דליל כדי שהשיפועים לא ישתנו , מכיוון שהבטון דליל הוא מתנהג כמו מים ויש הרבה שקיעות ולא של השמש אלא של הבטון.

זמני יציקת בטון והחלקה

ברוב יציקות הבטון מתחילים משעות הבוקר המוקדמות כדי להספיק לצקת ושלא יהיה לחץ בהחלקה וכך מסיימים להחליק את הבטון בשעות מוקדמות של הצהריים.

אך ישנם פרוייקטים שמתחילים אחר הצהריים ונמשכים כל הלילה מפאת זמני ביצוע של המבנה וחברת הבנייה ,כמובן שביציקות של תעשייה אפשר להוסיף  לפורמולה זרז שמחמם את הבטון והתהליך נגמר עד 17:00, ביציקת בטון לביתך החומרים שונים ואי אפשר לזרז את תהליך הייבוש.

נשמח לעזור ולענות לכל שאלה! התקשרו: 050-6521263 או מלאו את הטופס באתר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. וואו נראה ממש יפה אשמח אם יחזרו אליי

כתיבת תגובה