מאמרים אחרונים:

בטון לעסק: 3 דברים שלא ידעתם על עבודות בטון

בטון לעסק

השימוש של בטון לעסק, אף פעם לא הפסיק להיות רלוונטי. לא משנה אם מדובר בחנויות קטנות או גדולות, אולמות תצוגה או בנייני משרדים, הבטון תמיד שיחק שם תפקיד חשוב על כל צורותיו.

אנו בחברת אומנות ובטון בע"מ, יודעים שבטון הוא אחד מאבני היסוד הכי בסיסיים של כמעט כל בניין, והוא משחק תפקיד חיוני וחשוב עבור בתי עסק מכל סוג. בין אם מדובר בשלד של הבניין, בין אם מדובר בריצוף פנימי או בגימור עיצובי אחרון, הבטון תמיד לקח תפקיד מרכזי בעולם הבניין בכלל ובבנייני עסקים בפרט.

איך שיפוצים של בטון יכולים להועיל לעסק

מי שחושב על הצלחת העסק שלו צריך לקחת בחשבון את כל אפשרויות השימוש של בטון מלוטש. חוץ מלהסתמך עליו כבסיס לבניין כולו, אפשר לקבל אותו בכל הצורות ולעצב אותו לפי טעם אישי וסגנון.

בימינו קיימת טכנולוגיה וטכניקות שונות שמעצבות ומשנות את ההרכב של הבטון כך שיתאים לצרכים השונים של החברה. בטון יכול לבוא כמרצפות דקורטיביות שמעטרות משרדי פאר או אולמות כנסים למשל, או בצורה של קירות ומשטחים מעוצבים, דברים שלא חלמו פעם שבטון מסוגל לעשות.

היום אפשר להשיג כמעט כל מראה וטקסטורה המשרתים את המטרה של העסק, וכל זה באמצעות מניפולציה על החומר הפשוט והמוכר.

3 טיפים שיכולים לסייע לעסק בעבודה עם בטון

בעל עסק המעוניין לעשות שימוש בבטון או במיקרוטופינג, הן כאבן יסוד לבניין או בשלבי בניה מאוחרים יותר, חשוב שייקח בחשבון כמה טיפים חיוניים.

להלן מספק טיפים שיכולים לשפוך אור על הבחירה הנכונה של בעל העסק המעוניין בשיפוץ לבניין:

  • לבדוק שזה אפשרי – לא בכל בניין ניתן להוסיף תוספות בטון. הכול תלוי בתשתיות ואם המקום מאפשר. בנייני עסקים רבים נמצאים במתחמים סגורים כמו קניונים או מרכזי קניות, ועבודה עם בטון עלולה להיות לא מציאותית. חשוב לברר עם המהנדסים של המקום לגבי אישורים ותקנונים לפני שפונים לקבל הצעות מחיר ראשונות. הדבר נכון גם לעבודות קטנות יותר של ריצוף בטון מקומי או קירות.
  • להתייעץ עם בעלי עסקים אחרים שעברו את זה– תמיד טוב לקבל חוות דעת עם אנשים דומים שעברו את אותו הדבר. בעלי עסקים רבים בוחרים לעצב את בית העסק שלהם עם בטון על צורותיו השונות, והסגנונות רבים מאוד. התייעצות הדדית של בעלי עסקים שעברו את התהליך הזה של שיפוצים ועבודות בניה יכול לחסוך הרבה כאבי ראש ומאמצי מחשבה לגבי מה מתאים לעסק שלכם ומה לא. כמו כן הם יכולים להמליץ על קבלני ביצוע אמינים וטובים מניסיונם הקודם.
  • לברר בנוגע לאיכות החומרים – חשוב מאוד לברר עם בעלי המקצוע לגבי החומרים הנמצאים בתערובת המילוט. היום יש מגוון שלם של צורות עיצוב בבטון הנעשות בטכניקות שונות. כל טכניקה עושה שימוש בתערובת חומרים שונה ובתהליכים ייחודיים. לאחר שבוחרים את הסגנון הראוי והמתאים לבית העסק שלכם, כדאי להקפיד שכל החומרים המתאימים הינם מקוריים ותקפים,  שאיכותם אכן במיטבה ושלפועלים יש את כל הידע, הכלים והמכשירים המתאימים לביצוע.