מאמרים אחרונים:

בומנייט לעסק: קבלו 3 טיפים חשובים מאוד לבעלי העסק

בומנייט לעסק

בומנייט לעסק, הוא משטח בטון מעוצב המשמש כתוספת עיצובית וכחיפוי למשטחים קיימים. 

באמצעות תהליך ייחודי וטכנולוגיה חדישה ניתן להפוך את יציקת הבטון הפשוטה וחסרת הצבע ליצירת אמנות מרהיבה המעניקה לבניין אווירה יוקרתית ואיכותית על רמה. 

מה הפלא שבעלי עסקים רבים בוחרים לעצב את חנויותיהם ומשרדיהם בבטון העשוי במיוחד על פי מתכונת זו, ומקבלים על כך מחמאות שבאות לידי ביטוי בהצלחה עסקית ומשיכת לקוחות פוטנציאלים שהופנטו מהמראה.

מה מיוחד בבומנייט?

מה שמייחד בומנייט מטכניקות עיצוב אחרות בבטון זה שבזכות טכניקה זו ניתן לייצר את הבטון במגוון תבניות וסגנונות השונים זה מזה בטקסטורה, המרקם, הגוון, הצבע ועוד. 

בומנייט היא טכניקה שניתן ליישם אותה ישירות על גבי ריצוף ישן ומשטחי בטון פגומים וסדוקים. 

טכניקה ייחודית זו בעלת יתרונות סביבתיים רבים. ניתן למנוע צמיחה של עשבים שוטים מבין חריצים האריחים, המשטחים הופכים להיות חזקים יותר ועמידים בפני שחיקה מפאת עומסי משקל. 

כמו כן ניתן לשחק עם העיצוב ולהוסיף גימורים מסוגים שונים כאוות נפשו של בעל הנכס.

בומנייט לעסק – 3 טיפים לבעלי העסק

אנו בחברת אומנות ובטון בע"מ, יודעים שהבחירה לעשות בומנייט לעסק בהחלט יכולה להיות חכמה ומניבה תוצאות חיוביות לעסק שלכם, אך עליכם לדעת לעשות את הצעדים בחכמה ובשיקול דעת רציני. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לקבל החלטות נכונות בנוגע לכך:

  • חשבו על המיקום – מאחר ומדובר בבית עסק, צריך לחשוב היטב על כל הפרמטרים שמשחקים פה תפקיד. אם מדובר בבניין הבלעדי לבית העסק שלכם, אמורה להיות פחות בעיה כיוון שאתם יותר עצמאיים לחולל שינויים ופחות תלויים בחנויות אחרות ובתשתיות ציבוריות (כמו במרכזי קניה משותפים או קניונים). כמו כן חשוב לקחת בחשבון את העונה בה מבוצעת העבודה בהנחה שמבצעים את העבודות תחת כיפת השמיים. עונת הגשמים יכולה להיות מאוד בעייתית בגלל נזקי הגשמים והקור המעכבים את התהליך.
  • ליישר את הקרקע– חשוב מאוד לוודא שהקרקע עליה מבצעים את עבודות הבומנייט ישרה, ללא בליטות ומהמורות. ביצוע באדישות עבודה מרושלת ולא אחראית על קרקע שלא הודקה ולא יושרה קודם לכן עלולה לעלות ביוקר אחר כך, כשהבטון ייסדק והרצפה תיהרס. חשוב מאוד לברר עם קבלני הביצוע לגבי הדרכים בהם ניתן ליישר את הקרקע, למשל שימוש בדוחסי ומיישרי קרקע דוגמת בובקאט.
  • הצעת מחיר כדאית – מרצפות בטון בסגנון עיצובי יכולות להגיע בשלל דגמים, סגנונות וגוונים. בדרך כלל המחיר למרצפות זולות יכול להתחיל בסביבות 190 ₪ למ"ר ויכול לטפס עד בסביבות 350 ₪ למ"ר. לכן בעל העסק צריך לשקול היטב את הוצאותיו הכספיות המוקדשות לשיפוצים וכן את השטח הכולל של המקום עליו יבוצעו העבודות. במידה ובעל העסק רוצה לצמצם עד כמה שניתן את ההוצאות, מומלץ אם כך לבחור מקום ראשי אליו מגיעים ושוהים רוב הלקוחות, בכדי ליצור רושם טוב. כאמור, רושם טוב על הלקוחות שמתפעלים מיופיו של הבניין יכול בהחלט להביא ברכה לעסק.