צרו איתנו קשר

התקשרו: 050-6521263
או רשמו פרטיכם ונחזור אליכם:

מאמרים אחרונים:

מייקרוטופינג: מגוון יתרונות ושימושים – קבלו מעל 5 טיפים שימושיים

מיקרוטופינג - שיפוץ בטון ישן עם שכבות בטון צבעוניות בגישה חדשנית מייקרוטופינג: מגוון יתרונות ושימושים

מייקרוטופינג מאפשר למעצבים לשפץ בתים או חללים תעשייתיים עם תוצאות שכמעט בלתי אפשרי להגיע אליהן בשיטות אחרות. החומר מתייבש כל כך מהר, עד שהשטח המכוסה יכול להיות מוכן לשימוש בתוך יום.

כתוצאה מקלות השימוש בו והיכולת של החומר לדבוק בחומרים אחרים, מיקרוטיופינג הפך גם למוצר בחירה יעיל לתיקון סדקים או מבני בטון ישנים. חוץ מזה, לא נדרש שימוש במכונות כבדות, מה שאומר שעלויות ההתקנה נמוכות, אבל ההבדל משמעותי, במיוחד כשעובדים באזורים עם גישה מוגבלת.

ייבוש מהיר

מעצבים משתמשים לעתים קרובות במייקרוטופינג, כי הוא מתייבש במהירות ומאפשר לשפץ בתים עם מינימום הפרעה לחיים השגרתיים. האמת היא שהחומר מתייבש כל כך מהר, עד שהשטח המכוסה יכול להיות זמין לשימוש בתוך יום. זמן הייבוש המהיר פירושו שלמשטח שנוצר יש גם איכות מבוקרת עקבית.

הייבוש המהיר הוא היתרון המשמעותי שהופך מיקרוטופינג לבחירה מצוינת בקרב אנשים שמבקשים להשלים פרויקטים במהירות. הוא גם קל ליישום ונראה מקצועי, ללא צורך בשימוש בכלים מקצועיים יקרים.

מה הם היתרונות העיקריים של מייקרוטופינג?

מיקרוטופינג משלב יתרונות רבים על פני בטון קונבנציונאלי. אלו כוללים:

  • אין צורך בדחיסה, ולכן אין גם צורך בהפעלת מכונות כבדות.
  • ניתן להשתמש בו בחוץ או בפנים, במטבחים ובחדרי אמבטיה.
  • אפשר לצפות היטב כמעט כל משטח.
  • מיקרוטופינג הוא חומר חזק ויציב כמעט מהרגע שהוא מוחל.
  • החומר אינו מתכווץ עם היישום, כלומר, לא מופיעים סדקים או קפלים.

איך משתמשים במייקרוטופינג?

מיקרוטופינג יעיל לשימוש ביישומים רבים של מגורים ומסחר, למשל למשטחי מטבח, בזכות הגימור החלק, העמיד והמודרני שלו. זהו חומר עמיד שיכול להיות מיושם בקלות על משטחים פנימיים וחיצוניים, ונחשב לאפשרות נהדרת לאנשים שמעוניינים להוסיף אסתטיקה של בטון קשה לרצפה, לקירות או לריהוט שלהם.

וזה לא הכול. מיקרוטופינג הוא גם חומר עמיד למים, ולכן נחשב כאפשרות אידיאלית לציפוי חדרי אמבטיה ומטבחים.

זהו מוצר רב תכליתי שזמין במגוון מרקמים וגוונים, ולכן הוא נחשב כאפשרות נהדרת לאנשים שמעוניינים לעצב את ביתם או החללים העסקיים שלהם עם אלמנטים עיצוביים ייחודיים, וגימור מודרני.

אז מה השורה התחתונה פה?

מיקרוטופינג מתאים כשמחפשים תוצאות של משטח רציף, טבעי וחדשני, שהופך כל סביבה לייחודית.

הוא מעניק תוצאות של עיצוב מודרני, או עיצוב כפרי או קלאסי עם סגנון מעודן. הוא עוזר בעיצוב אפקטים אמנותיים שונים תוך שימוש בטכניקות שונות, צבעים או כתמי חומצה, על מנת לעצב את הריצוף בדיוק לפי רצונכם.

הצוות המקצועי של חברת אמנות ובטון מיומן ביישום מיקרוטופינג עם תוצאות של שליטה מעולה על הברק והשגת עמידות גבוהה לטווח הארוך.

מגוון העבודות שהחברה מתמחה בהן מתבצעות בהתאם לחוקי הבנייה בארץ, תחת פיקוח אדריכלים ומהנדסים, כך שאתם מוזמנים לרכז את מכלול הפרויקטים שלכם תחת קורת גג אחת, להנאה מתוצאות מרהיבות למשך שנים ארוכות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כתיבת תגובה